Як глобальне потепління впливає на врожаї вина?

Щоб зробити смачне вино мало тільки купити професійне устаткування – дробарки для винограду, мезгаприймачі, мішалки й установки для приготування бентоніту. Потрібний ще хороший стиглий урожай. А це питання без допомоги природи не вирішити.

Глобальне потепління надає допомогу винарям

Як стверджують винарі за останні 50 років процес виноградарства дещо змінився. А усе завдяки тому що температура трохи зросла і тепер власникам виноградників не треба сподіватися на гарну погоду у кінці сезону, врожай виходить зібрати раніше цього часу. Також ці зміни погоди доки позитивним чином позначаються і на якості сировини.

Негативні сторони глобального потепління

Одночасно з цим на думку ученим, подальше підвищення температури може мати негативні наслідки, і в результаті якість вина зіпсується. Так, наприклад із-за аномальної жари в Європі у 2003 році урожай був дуже ранній, при цьому виявився посереднім. І друга небезпека, яка на думку учених загрожує Європі із-за глобального потепління – масові повені, що може знищити цілі володіння.

Сподіватимемося, що погода не зіграє злий жарт з винарями, а компанія РАКІТОВ пропонує професійне устаткування, яке допоможе створювати справжні шедеври. У нас знайдете усе необхідне від транспортерів і конвеєрів закінчуючи фільтрами.