Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Виробництво обладнання для виноробства та харчової промисловості

Передові технології виробництва і сучасні виробничі потужності дозволяють враховувати вимоги та побажання замовника до випускається обладнання, що є незаперечною перевагою.

Співпраця з підприємствами

Ми співпрацюємо з усіма виноробними підприємствами України, постійно розширюючи географію наших замовників.
Ми готові обговорити з вами умови довгострокового співробітництва в рамках гарантійного та післягарантійного обслуговування і ремонту технологічного обладнання.

Контакти ПП «Ракітов»

Переваги ПП «Ракітов»

C 20 по 23 лютого ПП «Ракитов» взяло участь у виставці «EXPOVIN Moldova 2013», що проходила в місті Кишинів (Республіка Молдова).

Вперше беручи участь у виставці, презентуючи продукцію нашого підприємства на стендах ведучого молдавського дистриб’ютора компанії «Filiala firmei bulgare Infar OOD», наша компанія отримала вищу оцінку від відвідувачів виставки.

ПП Ракитов було створено в 2000 році, як майстерня з ремонту та обслуговування обладнання виноробного призначення.

Виробництво обладнання для виноробства та харчової промисловості в Україні досить слабо розвинена галузь. У наш час складно знайти хорошого підрядника готового взяти на себе відповідальність за виготовлення обладнання і його подальшого обслуговування. Відома продукція з «піднебесної» заповнила і цей ринок дешевими і товарами сумнівної якості.

Перейти на “Контакти”

Останні новини

26Лют

Десять найкращих сортів винограду для виноробства у світі

0 Коментарі
Створення вина – це комплексний та всеосяжний процес. Будь-який винокур знає, що в ньому немає моментів, які були б менш... Детальніше →
20Лют

Все про фаршмішалки: конструкція, принципи роботи та види

0 Коментарі
Ефективна робота харчових промислових підприємств потребує наявності спеціалізованого устаткування. Серед них особняком стоять тістоміси-фаршмішалки, докладніше про призначення та особливості використання... Детальніше →
01Гру

Тонкощі дегустації: як навчитися оцінювати вино

0 Коментарі
Професія сомельє огорнута ореолом романтизму та екзотики. Хто ці люди, які тільки й роблять, що пробують різні вина, та ще... Детальніше →

Що кажуть наші клієнти

Ще на початку літа перейнявся покупкою нової дробарки, і став шукати. Все що мені траплялося тут в Краснодарському краї не витримувала ніякої критики. У підсумку, сяк-так встиг до збору винограду, приїхала з Одеси дробарка ВДГ-1. Доставка транспортною компанією в Витязево звичайно коштувала грошей, а й обладнання коштувало того, щоб везти здалеку і чекати. Спасибі!
Олександр Олександрович
Замовляв нову мембрану для преса, дуже зручно що роблять розміри під замовлення. Після установки нової мембрани якість сусла значно покращився.
Ігор
Замовляли Імпеллерний насос для плодоовочевої бази. Для перекачування мезги після дробарки підходить насос тільки такого типу. Раніше використовували дороге імпортне обладнання. Цей, вітчизняного виробника, за характеристиками та зовнішнім виглядом не поступається колишньому. Простий в обслуговуванні.
Юлія

Продаж обладнання для виноробства та харчової промисловості

За більш ніж чотирнадцятирічний досвід нам вдалося ретельно вивчити потреби виноробів України та найближчих країн в обладнанні, ми навчилися задовольняти пропоновані виноробами вимоги до обладнання для виноробства. Отримавши неоціненний досвід і кваліфікацію, нами було прийнято рішення про початок розробки і впровадження у виробництво власних зразків обладнання для первинного виноробства.

На даний момент ПП Ракитов випускає повний перелік обладнання для первинного виноробства, аналогів якому на пострадянському просторі не проводиться. Наша продукція не поступається за якістю європейським аналогам, але значно виграє в ціновій політиці. Завдяки власним виробничим потужностям та напрацьованим технологіям наше обладнання значно дешевше в післягарантійне обслуговування.

На сторінках нашого сайту представлений найбільш повний каталог обладнання:

 • імпелерні насоси;
 • центробіжні насоси;
 • дробарки для винограду валкові з гребневідділювачем;
 • поршневі насоси;
 • мезгонасос;
 • установки для приготування суспензії бентоніту;
 • мезгоприемники;
 • мішалки;;
 • стікачі виноградні;
 • фільтр-преси для винограду;
 • транспортери скребкові і транспортери стрічкові.

Зателефонувавши нам в будь-який зручний час ви зможете купити все необхідне обладнання в найкоротші терміни з доставкою в будь-яке місто України або за кордон.

Каталог обладнання для харчової промисловості та виноробства

Передові технології виробництва і сучасні виробничі потужності дозволяють враховувати вимоги та побажання замовника до випускається обладнання, що є ще однією незаперечною перевагою. Наші інженери готові підготувати унікальні варіанти конфігурації обладнання з урахуванням особливостей виробничого циклу, особливостями планування приміщень, забезпеченістю електроенергією та обліком інших всіляких нюансів впливають на вибір обладнання для харчової промисловості та обладнання для виноробства.

Ми досягли великих успіхів в проектуванні і виробництві обладнання в різних галузях харчової промисловості: молочна, консервна, кондитерська, лікеро-горілчана та інші.

Наші партнери

akkerman
elika
segros
чародійка
Шабо
Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку