Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

ППМ

ППМ

ППМ-80

ППМ-80

Мембрана

Мембрана

Осьове завантаження

Осьове завантаження

Вивантаження преса

Вивантаження преса

Принцип дії

Принцип дії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес пневматичний
Тип таких пресів забезпечує м’який віджимання (не руйнується кісточки) виноградної або інших видів мезги.
Мембранне полотно надується за допомогою високопродуктивного компресора.
Ротація ємності забезпечує перемішування шарів мезги та повний віджимання продукту.
Як виробник можемо виготовити об’ємом від 0.5 до 30 м3. Здійснити пусконалагоджувальні роботи, навчити персонал та впровадити у наявні переробні лінії.

 

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотного зв’язку

Для успішного виробництва якісного та смачного вина – необхідний цілий ряд вдповідного обладнання: дробарки та преси, насоси та ємності для бродіння, бочки для витримки та інша апаратура та аксесуари.

Так, пневматичний прес для винограду є одним із найважливіших інструментів, необхідних для виноробства. Цей пристрій дозволяє витягти сік із винограду з мінімальним зусиллям та максимальною ефективністю. Якщо Ви прагнете якісно зробити вино в домашніх умовах або займаєтесь виробництвом цього благородного напою, пневматичний (мембранний) прес для винограду є обладнанням, обов’язковим до придбання.

Купити прес для віджиму виноградного соку в Україні

Якщо Ви займаєтеся виробництвом вина та шукаєте надійного виробника якісного та сучасного обладнання для виноробства – ласкаво просимо до сайту ПП «Ракитов»! Ми є найбільшим виробником товарів для виноробства і можемо запропонувати Вам:

  • Купити прес для віджиму виноградного соку
  • Купити виноградну дробарку
  • Придбати насоси для вина
  • Купити гідравлічний прес для вина та фруктів,

а також придбати інше обладнання для виноробства – за найкращими цінами!

Виноградний прес купити в Україні з доставкою

Ягоди винограду — дуже ніжні, проте витягти з них весь сік без допомоги спеціального обладнання буде дуже непростим завданням. Саме тому, незалежно від того, чи займаєтесь Ви домашнім виноробством, чи виготовляєте вино на промисловому підприємстві, Вам все одно знадобиться купити прес для винограду.

ПП «Ракитов» пропонує купити прес для вина у нас! Як одна з провідних компаній на ринку виробництва обладнання для виноробства, за довгі роки роботи ми здобули бездоганну репутацію виробника якісного обладнання та надійного бізнес-партнера. У нас Ви зможете не тільки купити прес для вина та інші товари для виноробства, але також отримати грамотну та докладну консультацію щодо підбору необхідного обладнання, замовити його виробництво, а також отримати послуги з ремонту та налагодження техніки, що вже є у Вас. Повний спектр послуг для наших партнерів!

Купити прес для винограду від виробника Якщо Ви шукаєте виноградний прес – купити надійне обладнання для виноробства від виробника Ви завжди можете у ПП «Ракитов»! Вигідні ціни, клієнтоорієнтований підхід, широкий асортимент, дружній сервіс – Ви залишитеся задоволені співпрацею з ПП «Ракитів»!

Ласкаво просимо та приємних покупок!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку