Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

ППМ

ППМ

ППМ-80

ППМ-80

Мембрана

Мембрана

Осьове завантаження

Осьове завантаження

Вивантаження преса

Вивантаження преса

Принцип дії

Принцип дії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Пневматичний прес – це не просто важливе пристосування, а необхідне в промисловості, пов’язаної з виноробством, обладнання. Саме воно виконує один з найбільш складних і відповідальних процесів – віджимання сусла, від якого залежить смак отриманого напою.

Подібні агрегати мають багато переваг. Крім їх очевидного і всім відомого переваги у вигляді отримання великої кількості соку, такий вид пристосувань вважають найоптимальнішим варіантом для виробництва якісного вина. Справа в тому, що всі вони мають конструкцією, що перешкоджає контакту сировини з повітрям. Це не дає йому окислюватися, тому смак у вина завжди виходить дуже хорошим. Ціна на них не надто висока, так що купити собі такий варіант і замовити його доставку можуть дозволити собі навіть невеликі промислові підприємства. Крім того, така конструкція відрізняється довговічністю і простотою використання.

Для чого в виноробстві потрібен пневматичний прес?

Пневматичний прес є найбільш затребуваним обладнанням для віджиму. Він використовується після того, як виноград пройшов попередню переробку: дробарку, мезгаприемник і вже віддав частину соку в стікачу. Дане пристосування вважається найзручнішим, ефективним і акуратним способом вичавити максимальну кількість рідини. Використовуючи його, можна працювати на мінімальній швидкості і отримати сусло декількох фракцій. Це дозволяє виготовити вино різної якості, в тому числі, і дуже високого.

Також такий пристрій часто використовують у виготовленні цього напою через те, що воно виступає, як фільтр. Звичайно, повністю замінити повноцінний фільтр вони не можуть, але очищають рідина від більшості суспензій.

Пристрій і принцип дії пневматичного преса

Конструкція у пневматичних пресів включає в себе герметичний кожух з сітчастим барабаном і ємністю всередині нього. Коли виноград завантажується, барабан і кожух закривається і повітря, наявний в них, витісняється нейтральним газом. Після цього, ємність, яка до цього була порожньою, починає роздуватися, займаючи все більше простору і переробляє сировину, притискаючи виноград до стінок. Під таким тиском рідина з ягід акуратно віджимається. Найважливіше, що завдяки таким принципом дії, кісточки і шкірка мінімально ушкоджуються, а значить, не надають напою неприємний присмак.

Купити обладнання, яке дозволяє виготовити якісну продукцію, але, при цьому має невелику ціну можна в компанії “Ракітов”. Ми доставимо куплену техніку з Одеси в потрібний вам місто. Крім цього, у нас можна замовити мембрани до пневматичних пресів згідно вашим вимірам по доступною ціною, і зробити ремонт наявного у вас обладнання.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотного зв’язку

Для успішного виробництва якісного та смачного вина – необхідний цілий ряд вдповідного обладнання: дробарки та преси, насоси та ємності для бродіння, бочки для витримки та інша апаратура та аксесуари.

Так, пневматичний прес для винограду є одним із найважливіших інструментів, необхідних для виноробства. Цей пристрій дозволяє витягти сік із винограду з мінімальним зусиллям та максимальною ефективністю. Якщо Ви прагнете якісно зробити вино в домашніх умовах або займаєтесь виробництвом цього благородного напою, пневматичний (мембранний) прес для винограду є обладнанням, обов’язковим до придбання.

Купити прес для віджиму виноградного соку в Україні

Якщо Ви займаєтеся виробництвом вина та шукаєте надійного виробника якісного та сучасного обладнання для виноробства – ласкаво просимо до сайту ПП «Ракитов»! Ми є найбільшим виробником товарів для виноробства і можемо запропонувати Вам:

  • Купити прес для віджиму виноградного соку
  • Купити виноградну дробарку
  • Придбати насоси для вина
  • Купити гідравлічний прес для вина та фруктів,

а також придбати інше обладнання для виноробства – за найкращими цінами!

Виноградний прес купити в Україні з доставкою

Ягоди винограду — дуже ніжні, проте витягти з них весь сік без допомоги спеціального обладнання буде дуже непростим завданням. Саме тому, незалежно від того, чи займаєтесь Ви домашнім виноробством, чи виготовляєте вино на промисловому підприємстві, Вам все одно знадобиться купити прес для винограду.

ПП «Ракитов» пропонує купити прес для вина у нас! Як одна з провідних компаній на ринку виробництва обладнання для виноробства, за довгі роки роботи ми здобули бездоганну репутацію виробника якісного обладнання та надійного бізнес-партнера. У нас Ви зможете не тільки купити прес для вина та інші товари для виноробства, але також отримати грамотну та докладну консультацію щодо підбору необхідного обладнання, замовити його виробництво, а також отримати послуги з ремонту та налагодження техніки, що вже є у Вас. Повний спектр послуг для наших партнерів!

Купити прес для винограду від виробника Якщо Ви шукаєте виноградний прес – купити надійне обладнання для виноробства від виробника Ви завжди можете у ПП «Ракитов»! Вигідні ціни, клієнтоорієнтований підхід, широкий асортимент, дружній сервіс – Ви залишитеся задоволені співпрацею з ПП «Ракитів»!

Ласкаво просимо та приємних покупок!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку