Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Рис.1 Мезгоприемник

Мезгоприймач

Рис.2 Мезгоприемник

Мезгоприймач

Рис.3 Мезгоприемник

Мезгоприймач

Рис.4 Мезгоприемник

Мезгоприймач

Мезгоприймачі з нержавіючої сталі AISI 304. Продуктивністю від 5 м³/годину до 60 м³/годину. Хто не любить вино? Червоне і біле, сухе і напівсолодке, цей напій дарує незабутнє задоволення і примушує забути про усі проблеми й турботи! Але отримати смачне і якісне вино не так вже і просто, необхідно дотримуватися технології й здійснити безліч етапів. А полегшити цей процес зможе спеціальне устаткування — мішалки, преси, мезгонасоси, системи, що фільтрують, і так далі. Ці пристрої допомагають частково автоматизувати процес приготування вина, а значить збільшити обсяги виробництва, при цьому якість продукту не постраждає! ПП Ракітов представляє величезний вибір якісного устаткування для виробництва вина в Україні. У нас кожен зможе купити потрібне устаткування за адекватною ціною.

Мезгоприймач — важливий елемент промислового виноробства

Перш ніж ягоди винограду перетворяться на ароматний і смачний напій їм необхідно пройти низку етапів. На самому початку очищена сировина потрапляє в дробарку у якій вони перетворюються на мезгу. Далі подрібнений виноград потрапляє в спеціальне облаштування мезгоприймач, звідки за допомогою насосів перекачується до наступного етапу виробництва. Мезгоприймач є ємністю зі шнековим пристроєм і виконує дуже важливу функцію, яка позитивно позначається на продуктивності процесу — забезпечує безперервне виробництво продукції. Як правило, цей тип устаткування має однакову конструкцію, головну відмінність — розмір і об’єм.

Мезгоприймачі компанії Ракітов

Не знаєте де купити машини для дроблення ягід, мезгоприймач і стікачі для виноградної сировини? У нас замовити необхідні пристрої для гаражного і промислового виноробства за доступною ціною зможе кожен. Головні переваги співпраці з ПП Ракітов :

  • величезний асортимент дозволить вибрати потрібне устаткування;
  • наші пристрої, у тому числі й приймачі мезги, зроблені з якісної та безпечної нержавіючої сталі. Цей матеріал нетоксичний, не змінює властивості продукту, не впливає на його смак і запах;
  • ми є виробниками й працюємо на замовлення, а значить зможемо задовольнити усі потреби клієнтів;
  • мезгоприймачі укомплектовані шнековим пристроєм, що допомагає при вивантаженні та в поданні сировини до мезгонасосу;
  • ми знаходимося в Одесі, але співпрацюємо з провідними транспортними компаніями України, що дозволяє здійснювати доставку по всій країні;
  • прийнятна вартість.

Також наша компанія надає і якісні ремонтні та сервісні послуги з обслуговування техніки. Детальніше дізнатися скільки коштує наше устаткування і послуги можна зателефонувавши або зв’язавшись з менеджером. Наші фахівці дають гарантію на роботи, що проводяться, і продукцію, що є кращим підтвердженням високої якості. А вдячні відгуки клієнтів тільки зайвий раз свідчать про бездоганну репутацію компанії!

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку