Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Насосне обладнання для виноробства

Мезгонасос для виноробства

 1. Імпеллерний насоси С-500 С-300 С-150
 2. Відцентрові насоси ВЦН-20
 3. Поршневі насоси

У виноробстві використовують різне обладнання, в т. ч. насоси. Так, вони можуть бути відцентровими, поршневими, зокрема поршневими ВПН 1 і не тільки. Перш ніж купити такий агрегат в Україні або Одесі, потрібно вивчити особливості кожного виду та критерії вибору.

На яких етапах виробництва вина використовуються насоси

У виноробстві є багато важливих аспектів, які не варто залишати без уваги. Саме від них залежить якість майбутнього напою. Загалом, ланцюг виробництва вина досить довга, сировину під час обробки проходить через різні агрегати. Також необхідна регулярне перекачування з одного обладнання на інше. З цієї причини харчові насоси використовуються на всіх стадіях виготовлення виноградного напою. Так, насоси необхідні, щоб:

 • перекачувати робочу рідину в бак;
 • запустити процес бродіння;
 • поліпшити колір червоного вина;
 • перекачати виноградний сік з бака в бочки для подальшої витримки;
 • перегнати вино під час фільтрації для очищення напою від домішок;
 • подати вино до лінії розливу та упаковки.

Які бувають насоси для перекачування вина

Для виготовлення вина використовують різні моделі насосів, які задіяні на всіх етапах виробництва продукції. Для виконання різних завдань отримання тонкого смаку використовують такі насоси:

 • кулачкові,
 • відцентрові,
 • імпелерні,
 • і не тільки.

 

Кулачкові насоси використовуються в основному для виробництва червоного вина – це моделі JEC Pumps серії JRZW. Серія ZW була спеціально створена для отримання високоякісного червоного вина. Її оснастили роторами зі спеціальних матеріалів, тому помпа безпечна від стирання виноградної шкіркою, кісточками та стеблами.

Завдяки спеціально розробленому потрійного манжетному ущільнення забезпечується швидке обслуговування і довгий період використання. Такі насоси відрізняються мобільністю і невеликими розмірами. Насос марки JEC Pumps серії JP підійде для перекачування вина у великих обсягах. Він виготовлений з нержавіючої сталі, довговічний, а вартість його обслуговування невисока.

Імпелерні насоси при виробництві вина використовуються для перекачування виноградної мезги та відфільтрованого вина для подальшого зберігання або бутилювання.

Яким має бути насос для виноробства

Промислове обладнання повинно відповідати певним вимогам і задачам. Так, на ринку представлені такі агрегати, які можна купити:

 1. Відцентрові насоси – установки для перекачування рідин. Вони відрізняються простим пристроєм, високим ККД, великим напором і подачею рідини. В агрегатах передбачена можливість плавно регулювати напір і подачу через вентиль або засувки, які встановлені на напірному трубопроводі. Рух рідини забезпечується роботою лопатевого колеса, що обертається в корпусі.
 2. Гвинтове насосне обладнання відрізняється компактністю і простою конструкцією при досить високому ККД (близько 90%). Це універсальний механізм для перекачування рідин різної густини, наприклад, така помпа знайшла своє застосування в молочній та косметичної галузі для перекачування в’язких продуктів.
 3. Зважених насоси надійні та продуктивні, можуть бути використані в рідких середовищах з фракційними домішками та газовими включеннями.
 4. Вакуумні насоси для стиснення повітря незамінні у фармацевтиці: апарати застосовують для дегазації пробірок, ампул, контейнерів з препаратами.
 5. Гомогенізатори використовуються для впливу на сировину, зокрема, у молочній промисловості, покращуючи консистенцію, смак.
 6. Імпелерні насоси. Робота гнучкого робочого колеса запускає перекачування м’яких, спінюючих рідин.

Особливості вибору насоса для перекачування вина

Основні вимоги до насосів для виноробства:

 • стійкість до впливу хімічно активних речовин, які призводять до корозії;
 • відповідність санітарно-гігієнічним вимогам;
 • можливість працювати з в’язкими середовищами;
 • компактність і зручність при експлуатації;
 • можливість легко і швидко розбирати апарат для миття та очищення.

Придбати або замовити в Україні, зокрема в Одесі, різне обладнання для виготовлення вина в домашніх і промислових масштабах пропонує ПП “Ракитов”. Більше не треба думати, скільки коштує обладнання і де його шукати – всіма показниками ви початківець винороб і навіть професіонал в цій справі будуть задоволені.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку