Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотного зв’язку

Купити прес для винограду від виробника в Україні

При виробництві домашнього вина та промисловому виробництві цього дивовижного напою, незамінним обладнанням, що дозволяє отримати максимальну кількість соку з ягід винограду, — є пневматичний прес для винограду.

Виноградний прес купити в Одесі з доставкою по Україні

Якщо Ви шукаєте, де можна купити прес для винограду, якісний, надійний, за вигідними цінами, — ласкаво просимо до сайту ПП «Ракитов»! Ми є виробником товарів для виноробства та харчового обладнання з багаторічним досвідом та бездоганною репутацією. У нас Ви зможете купити все необхідне для домашнього та промислового виноробства, зокрема:

  • Мембранний прес
  • Шнековий прес для винограду
  • Прес для винограду та фруктів,

а також, дробарки для винограду, насосне обладнання, фільтр-преси та багато іншого.

Мембранний прес купити в Одесі

Один з найпопулярніших видів пресів — це пневматичний прес для винограду, який ще називається мембранним. Він має високу продуктивність і дозволяє отримати максимальну кількість соку з мінімальними зусиллями. Пневматичний прес для винограду та фруктів ідеально підходить як для домашнього використання, так і для професійних виноробів.

Шнековий прес для винограду купити в Україні

Якщо Ви хочете купити прес для винограду, також хочемо звернути Вашу увагу на інші види преса — шнекові. Вони підійдуть тим, хто віддає перевагу більш традиційним методам отримання соку з ягід винограду. Шнекові преси відрізняються надійністю та простотою використання, дозволяючи отримати високоякісний сік не тільки з винограду, а й з інших фруктів. Шнекові преси ідеально підходять для тих, хто цінує традиції та натуральність продукції — їх переваги включають високу ефективність віджиму, ніжне поводження з сировиною, можливість роботи з різними видами продуктів і високу якість соку або олії. Вони також відрізняються надійністю та простотою в обслуговуванні.

Промисловий виноградний прес купити в Одесі

Необхідно купити прес для винограду та фруктів? Звертайтесь до нас!

Висока якість обладнання, грамотні співробітники, готові надати професійну консультацію та допомогти з підбором техніки; ремонт, обслуговування та створення на замовлення обладнання для харчової промисловості – отримайте весь спектр товарів та послуг в одного надійного партнера!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку