Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Транспортери та конвеєри

Транспортер для щебеню

Транспортер для щебеню

Транспортер для щебеню

Транспортер для щебеню

Транспортер для щебеню

Транспортер для щебеню

Транспортер для щебеню

Транспортер для щебеню

Транспортер для щебеню

Транспортер для щебеню

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Виробництво якісного вина – процес трудомісткий і досить тривалий. Від потрапляння винограду в приймальний бункер і до розливу напою в пляшки, ягоди піддаються безлічі маніпуляцій на лінії виробництва. Всі вони виробляються з використанням різного обладнання, як то:

  • виноградний прес;
  • дробарка-гребневідділювач;
  • мезгоприймачі;
  • виноградний стікач і т.п.

Для переміщення сировини в той чи інший вид устаткування використовуються стрічкові, скребкові й шнекові транспортери. В Одесі виготовленням конвеєрів, як і інших пристосувань для виноробства і харчової промисловості, займається ПП «Ракітов».

Що ми пропонуємо

На винзаводах транспортери, які можна купити в нашій компанії за прийнятною ціною, використовуються для виконання наступних видів робіт:

  • Для переміщення винограду з приймального бункера в дробарку-гребневідділювач, оптимальний варіант – стрічковий конвеєр.
  • Для відводу вичавленої мезги й очищених гребенів, зазвичай використовується шнековий (гвинтовий) або скребковий транспортер.

У нашій компанії можна замовити будь-який з трьох видів конвеєрів різної комплектації, довжина стрічки для транспортування у яких становить від 2 до 20 метрів. Ми також виготовляємо обладнання для переміщення сировини або готової продукції на підприємствах харчової промисловості.

На всі агрегати, придбані у нас, ми даємо гарантію, здійснюємо їх гарантійне та післягарантійне обслуговування. Будь-який вид транспортера можна замовити телефоном або онлайн, через форму зворотнього зв’язку. Ціна на обладнання договірна, залежить від виду конвеєра, його параметрів і інших показників.

Принцип дії і технічні характеристики агрегатів

Найбільш поширеними є стрічкові транспортери. Їх основними складовими є:

  • рама з закріпленими на ній роликами,
  • натяжний і приводний барабан,
  • транспортерна стрічка.

По роликам ковзає закріплена до барабанів стрічка, по якій здійснюється переміщення вантажу. Шнековий або гвинтовий конвеєр складається з корпусу і закріпленої в ньому за допомогою опор з підшипниками сталевий спіралі – шнека. Такий вид транспортера оптимальний для переміщення дрібнокускових, сипучих і порошкоподібних матеріалів у виноробному і харчовому виробництві.

У скребкову транспортуючому пристосуванні переміщення насипних вантажів здійснюється за допомогою скребків на тягових ланцюгах по нерухомому жолобу. Перш ніж купити конвеєр того чи іншого виду, бажано проконсультуватися з фахівцями ПП «Ракітов». Вони зможуть дати професійну пораду щодо оптимального пристосування в вашому конкретному випадку. Замовити скребковий або стрічковий транспортер, а також інше обладнання для харчової промисловості можна телефоном або залишивши заявку на сторінці сайту.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку