Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Поршневі насоси – один з найбільш простих і ефективних видів устаткування, призначених для всмоктування і нагнітання рідких середовищ, різних за щільністю і в’язкістю. В основу їх роботи покладено гідравлічні принципи, які використовуються ще з II століття до н.е, а вже набагато пізніше з’явилися інші види насосних апаратів, таких як: імпелерні, відцентрові і ін. через гарну продуктивності , надійності і здатності під певним тиском рівномірно подавати рідину в потрібному напрямку купити поршневе обладнання можна для багатьох сфер промисловості.

Області використання

Першою сферою, в якій поршневі насоси стали використовуватися з незапам’ятних часів, стали системи водопостачання. Уже пізніше таке обладнання з’явилося на багатьох підприємствах хімічної, фармацевтичної і харчової промисловості. Апарати, які прийнято використовувати у виробництві продуктів харчування, робляться тільки з безпечних матеріалів, таких як харчова нержавіюча сталь, гума та ін.

Важливе місце поршневі насоси займають і в виноробстві. За час виробництва виноград проходить кілька стадій переробки і очищення, перш ніж перетворитися на вино. Насосні системи, що використовуються в даному типі промисловості, призначаються для перекачування рідкого сировини, поступово змінює свої властивості: від мезги (наприклад, мезгонасосы ВПН-25-40) до готового вина (ВПН-15).

Принципи роботи

Для виноробства краще замовити установки подвійної дії, конструкція яких представлена:

 • робочим циліндром з кришкою;
 • напрямних циліндр;
 • кривошипно-шатунним механізмом;
 • приводним шківом.

Всі елементи, які безпосередньо контактують з винним суслом, виробляються з кислотостійкої нержавіючої сталі.

В циліндрах, що закриваються кришками, знаходяться поршні (плунжери). Робочий і спрямовує плунжери мають жорстке з’єднання у вигляді штока, що проходить через сальник. Клапанна коробка оснащується 4 кульовими клапанами і представлена ​​двома камерами:

 • нагнетательной;
 • всмоктуючої.

Між двома порожнинами є канал, завдяки якому можливе регулювання продуктивності пристрою. Двокамерна система знижує пульсацію і збільшують ефективність роботи апарату.

Перекачування рідини здійснюється, завдяки зворотно-поступальним рухам поршнів. При запуску двигунів поступальний рух плунжеров призводить до створення області низького тиску під ними, що призводить до всмоктування вина всередину порожнини. Переміщення плунжеров в початкове положення закриває вхідний отвір, перешкоджаючи зворотному витіканню мезги або сусла. В цей же час відкривається протока нагнітального трубопроводу, в який і витісняється набрана рідина.

Перевагами такої системи є:

 • можливість сухого всмоктування;
 • постійна продуктивність, незалежна від напору;
 • повільна подача рідин;
 • можливість керування напрямком потоку;
 • довговічність і рідкісний ремонт.

Технічні характеристики

Основні характеристики, на які слід звертати увагу, перш ніж купити певну модель насоса, представлені:

 • подачею (від 10 до 30 м3 \ год);
 • напором (мПа);
 • потужністю (кВт);
 • частотою обертання (об / хв).

ПП «Ракитов», розташоване в Одесі, виробляє все устаткування, яке може стати в нагоді в виноробстві, а також займається його ремонтом. У нас ви можете замовити високоякісні мобільні і зручні в роботі поршневі насоси. А професійні консультанти допоможуть швидко підібрати підходящу модель.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку