Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Вакуумний масажер призначений для насичення розсолом всіх типів м’яса у процесі переробки. Завдяки вакууму процес прискоряться, м’ясо виходить з покращеним кольором і смаком. Використання процесу масування забезпечує більш високу якість м’ясної продукції.
Наше підприємство виготовить на замовлення масажери від 100л до 2000л. Різного типу завантаження.
Автоматика дозволяє задавати цикли масування до двох діб.

 

 

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотного зв’язку

Купити вакуумний масажер для м’яса в Україні від виробника

В умовах важкої конкуренції у сфері сучасної харчової промисловості — якість та ефективність виробництва є основними факторами, що гарантують успіх Вашого підприємства. Саме тому до вибору обладнання для харчової промисловості слід підійти з максимальною уважністю та відповідальністю.

Так, для виготовлення м’ясних продуктів у виробничих масштабах незамінним обладнанням є вакуумні масажери для м’яса, від ефективності та коректності роботи яких залежать швидкість, якість та неповторний смак готового продукту.

Вакуумні масажери для м’яса купити від виробника

Якщо Ви шукаєте, де можна купити вакуумний масажер для м’яса – якісний, надійний, створений відповідно до Ваших потреб, за найкращими цінами від виробника – ласкаво просимо до сайту ПП «Ракитов»! Ми є виробниками обладнання для харчової промисловості з бездоганною репутацією, і можемо створити для Вас необхідне обладнання саме в тій модифікації, яка необхідна для максимальної ефективності Вашого виробництва. А також у нас Ви можете придбати вже готове обладнання в широкому асортименті та замовити ремонт, налагодження та обслуговування вже наявного обладнання!

Купити масажер для м’яса в Україні

Для будь-якого дрібного, середнього та великого виробництва вакуумні масажери для м’яса стають незамінними помічниками. Це обладнання значно спрощує процес маринування м’яса у великих обсягах, роблячи продукт м’яким, соковитим та смачним.

Так, масажер для м’яса, купити який Ви можете в ПП «Ракитов», є високотехнологічним пристроєм, що використовується для прискореного маринування та підготовки м’ясних продуктів у промислових масштабах. Вакуумний маринатор для м’яса забезпечує швидке та рівномірне проникнення маринаду в волокна м’яса, що дозволяє значно скоротити час, що витрачається на маринування, тим самим підвищивши продуктивність підприємства.

Рівномірний розподіл маринаду і поліпшення текстури м’яса, що досягається при використанні вакуумного маринатора для м’яса, роблять кінцевий продукт смачнішим і привабливішим для споживачів, а також використання вакууму допомагає зберегти корисні властивості м’яса, запобігаючи його окисленню.

Вакуумний маринатор для м’яса купити в Україні

Купити масажер для м’яса – це стратегічно важливе рішення для будь-якої компанії, яка прагне підвищення якості своєї продукції та ефективності виробництва. Вакуумний маринатор для м’яса дозволить Вам оптимізувати процес приготування м’ясних продуктів, що знизить виробничі витрати і збільшить прибутковість підприємства. А чудовий смак та найвища якість готового продукту – приверне увагу нових споживачів до продукції Вашої компанії!

Бажаєте якісний масажер для м’яса купити від виробника? Звертайтесь до нас, і ми в найкоротший термін створимо для Вас необхідне обладнання, а також допоможемо з його налагодженням та обслуговуванням: повний комплекс послуг в одного надійного партнера!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку