Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Області застосування

Цей тип обладнання може використовуватися в фармакології або на хімічних виробництвах. Але найбільший попит пластинчасті фільтри отримують в харчовій промисловості, де потрібні високі рівні очищення і освітлення. З їх допомогою обробляються:

 • пиво і квас;
 • вино, шампанське, виноматеріали;
 • купажі, коньяк;
 • сиропи;
 • оцти;
 • рослинні олії (соняшникова, лляна та ін.);
 • минеральная вода;
 • соки.

Купити фільтр-прес можна як для промислових потреб, так і для домашнього виробництва.

Принцип дії

Система фільтрації в апаратах пластинчастого типу досить проста і легко піддається ремонту при поломки. Ключову роль в камерних фільтр-пресах грають фільтрувальні плити, в рамних – чергуються з пластинами рамки.

Технічні характеристики

Основними характеристиками роботи фільтр-пресів є тонкість фільтрування і питома продуктивність. Ці два параметри взаємопов’язані: збільшення тонкощі фільтрування супроводжується зниженням питомої продуктивності.

Також важлива пропускна здатність фільтр-картону, що залежить від ступеня очищення і його розміру.

ПП «Ракитов» пропонує виноробам придбати пристрої для тонкої фільтрації, використовують фільтр-картон форматом:

 • 40х40 (120 л/ч);
 • 60х60 (285 л/ч) см.

Станина виконується зі сталі AISI304 або AISI316 (на розсуд клієнта), а фільтрувальні пластини – з такою ж стали або пропілену.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотного зв’язку

 

Пластинчастий фільтр-прес купити в Україні від виробника

Устаткування для фільтрації активно використовується у різних промислових сферах: хімічній, фармацевтичній, виробництві харчових продуктів. За допомогою такого устаткування проводиться очищення, освітлення чи стерилізація товару, залежно від особливостей конструкції та типу фільтра.

Пластинчастий фільтр-прес створений для фільтрації рідких речовин — з його допомогою фільтруються такі продукти, як вино та шампанське, сиропи та олія, пиво та квас, а також ціла низка інших рідин. Все це робить прес-фільтр промисловий – незамінним помічником у будь-якому виробництві рідких харчових продуктів.

Купити фільтр-прес пластинчастий в Одесі з доставкою по Україні

Прес-фільтр промисловий – це важливе обладнання, яке застосовується у різних галузях промисловості для фільтрації рідин різного типу. Він відрізняється високою ефективністю та надійністю роботи, що робить його незамінним помічником у виробничих процесах.

Якщо Вам необхідно купити фільтр-прес пластинчастий, ПП «Ракитів» радий запропонувати Вашій увазі широкий вибір якісних моделей. Як виробник обладнання для виноробства та харчової промисловості, ми здатні надати своїм клієнтам найкращі ціни на обладнання – від виробника, а також повний спектр супутніх послуг. Зокрема, у нас Ви можете не тільки купити фільтр пластинчастий, але й:

 • Купити все необхідне обладнання для харчової промисловості у широкому асортименті
 • Замовити виробництво необхідного обладнання
 • Отримати грамотну та детальну консультацію
 • Отримати допомогу з підбору обладнання, що підходить саме для Вашої компанії
 • Замовити технічне обслуговування вже наявного у Вас обладнання
 • Замовити ремонт апаратури для харчової промисловості.

Комплексний підхід – блискучий результат!

Прес-фільтр для вина купити в Україні

Завдяки використанню правильного та якісного обладнання, кожен власник виробничої компанії має можливість покращити якість своєї продукції, оптимізувати виробничі процеси та покращити репутацію компанії. Так, фільтр пластинчастий, купити який за вигідною ціною Ви зможете у нашій компанії, здатний забезпечити високий ступінь очищення вина та допоможе легко отримати продукт високої якості.

Прес-фільтр для вина купити в ПП «Ракитів» — означає значно підвищити ефективність виробництва та конкурентоспроможність Вашої компанії на ринку.

Фільтр-прес для соняшникової олії купити в Одесі

Для виробників олії також доступний спеціалізований фільтр-прес для соняшникової олії та інших видів рідких олій. Такі фільтри дозволяють проводити якісне очищення олії від забруднень та домішок, забезпечуючи безпеку та високі стандарти якості продукції.

Фільтр-прес для пива купити від виробника

Варіативність застосування пластинчастих фільтр-пресів розповсюджується і на інші галузі промисловості. Наприклад, пластинчасті фільтр-преси можуть використовуватися в пивоварній промисловості для очищення сусла або пива від осаду та небажаних домішок. Купити фільтр-прес для пива у нашій компанії – це важливий крок до покращення якості Вашого пива.

Прес-фільтр промисловий купити

Якщо Ви хочете підвищити якість своєї продукції та успішно розвивати свій бізнес – ПП «Ракитов» пропонує Вам взаємовигідну співпрацю! Якісне обладнання, грамотні співробітники, обслуговування, ремонт, виробництво на замовлення – ми будемо з Вами на кожному шляху розвитку Вашого виробництва!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку