Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Устаткування для згинання металів

Використання якісного обладнання у виробничому процесі дозволяє домогтися поставлених цілей з мінімальними витратами ресурсів. Верстати для згинання металу широко використовуються в промисловості і будівництві. Їх головне призначення – створювати гнуті профілі металевих виробів. Пристрій такого типу можна замовити як для оснащення промислового об’єкта, так і для побутового використання.

Класифікація гибочного обладнання

На ринку представлено безліч моделей верстатів залежно від призначення і функціональності. Можливо виробництво обладнання та комплектуючих на замовлення відповідно до потреб певного підприємства. Серед цього різноманіття, виділяють три основних види листогибов:

 • гідравлічні;
 • електромеханічні;
 • ручні.

Гідравлічний тип використовуються для роботи з матеріалами підвищеної товщини. Якщо завдання полягає в глибокій витяжці металу або згинанні по всьому листу, вам без нього не обійтися. Його використання гарантує високий рівень продуктивності. Такі апарати застосовують при монтажі покрівельних площ, для створення повітропроводів і кованих вирізок, під час зовнішньої і внутрішньої обробки будівель.

Електромеханічні верстати – найпотужніші. Їх використовують у виробництві добірних елементів фасадів і покрівлі, для обробки будь-яких листових металів з полімерним покриттям, оцинкованої сталі, алюмінієвих листів.

Для дрібносерійного виробництва коштує купити річний апарат. Він недорогий, зручний і простий в експлуатації. Підійде для роботи з чорної сталлю, композитними матеріалами, оцинкованої сталлю, міддю, латунню і іншими гнучкими матеріалами.

Крім того, за способом гнучкі виділяють: пресові, поворотні і ротаційні пристрої.

Переваги використання листозгинальна верстата

 1. Практичність. Незалежно від виду обраного вами пристрою, ви можете змінити параметри налаштувань і працювати з матеріалами різної товщини з максимальною точністю.
 2. Продуктивність. Навіть арматура прийме необхідну форму після введення параметрів.
 3. Комфорт. Він дозволяє виконати роботу швидко, метал легко фіксується і змінюється.

Використовуючи спеціалізоване обладнання, ви не тільки скорочуєте витрата матеріалів, а й підвищуєте ефективність всього процесу виробництва.

Применение листогибов

Гнучкий прес варто купити для роботи в сфері:

 • будівництва;
 • автомобілебудування;
 • машинобудування;
 • металургії;
 • авіаційної промисловості і т. Д.

Гнучкий прес призначений для виготовлення різноманітних сталевих виробів шляхом холодної деформації металу. З його допомогою створюються вентиляційні системи, елементи покрівлі, профілі, короби і т.д. Мобільні лістогиби широко поширені в сфері будівництва, з їх допомогою здійснюється зовнішня і внутрішня обробка будівель.

Промислове використання верстатів – абсолютно безпечно (за умови дотримання всіх технічних правил). Листозгинальні пристрої мають ряд особливостей:

 • гідравлічні моделі, завдяки своїй точності, створюють товари з відмінними експлуатаційними і якісними характеристиками;
 • такий варіант є економічно вигідним і простим для роботи як з гнучкою, так і з щільною листової сталлю;
 • завдяки можливості задавати необхідні параметри, кожна модель створює вироби, ідеальні за своїми показниками.

ПП Ракитов пропонує своїм покупцям широкий асортимент товарів високої якості. Тут, ви можете замовити агрегати з індивідуальної їх розробкою відповідно до потреб вашого підприємства. Крім того, наші фахівці здійснюють поточний і капітальний ремонт технологічного обладнання в г. Одесса, його діагностику і профілактичний огляд. Вартість визначається індивідуально, залежно від складності та обсягу робіт.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку