Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Виноробство — це досить складний процес, в якому необхідно строго дотримуватися технології, інакше вино вийде несмачним і низькоякісним. А коли йдеться про ціле виробництво дуже важливо забезпечити безперервність цього процесу і максимально автоматизувати його. Тільки в цьому випадку вийде працювати з великими об’ємами й виготовляти прекрасний напій з бездоганним смаком і ароматом! При цьому не можна недооцінювати роль жодного з пристроїв, будь то, подрібнювальна машина, мезгоприймач або рамні фільтр-преси. ПП Ракітов — це не просто інтернет-магазин, в якому можна купити якісне харчове устаткування, ми також є найбільшим виробником цього устаткування в Україні!

Приемный бункер фото

Приймальний бункер

Роль приймальних бункерів у виноробстві

Приймальні бункери є такими ж важливими елементами у виробництві вина, як і складніше устаткування. Ці місткості приймають сировину на різних етапах приготування вина і вже з цієї місткості воно поступає до подальшого етапу обробки. Головні причини, чому необхідно використати приймальні бункери:

  • забезпечують безперебійну роботу лінії;
  • дозволяють уникнути збоїв в поданні сировини;
  • роблять роботу максимально комфортною і зручною.

Таким чином використання приймальних бункерів дозволяє контролювати й регулювати процес приготування вина на різних стадіях — завантаження ягід винограду в гребневідділювач давилку, техніку, що забезпечує потрібний температурний режим і інші пристрої.

Приймальні бункеры від ПП Ракітов — ідеальне співвідношення ціни і якості

У нас можна купити на найвигідніших умовах устаткування для харчової промисловості, у тому числі й приймальні бункери. Увесь наш товар відрізняється високою якістю і доступною вартістю, а можливість придбати на замовлення комплектацію бункера з водоруйнівним шнеком, а також замочним пристроєм робить співробітництво максимально комфортним. Наші приймальні бункери зроблені з безпечних матеріалів, а саме нержавіючій сталі, яка відрізняється стійкістю до різних видів дії, безпекою і не робить впливу на властивості та смакові якості вина. Також устаткування має високі показники продуктивності та максимально просте в експлуатації. На сайті знайдете усю необхідну інформацію про пристрої, починаючи з розмірів, скільки коштує і закінчуючи матеріалами з яких вони зроблені. Зручний каталог і пошук дозволяє швидко підібрати потрібне устаткування — відцентрові насоси, місткості, мішалки. А якщо виникли питання, поставте їх нашим менеджера та отримайте кваліфіковані відповіді. Увесь товар сертифікований і повністю відповідає строгим вимогам харчової промисловості. Ми знаходимося в Одесі, але замовити продукцію можуть мешканці усіх населених пунктів України! Наше підприємство виготовляє бункери з такого міцного і стійкого до дій середовища матеріалу як нержавіюча сталь. Ціни на приймальні бункери для винограду можна дізнатися телефоном вказаному на сайті. Продуктивність приймальних бункерів складає від 5 м³/годину до 40 м³/годину (V=3÷10м³).

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку