Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Устаткування для харчової промисловості

Яким би просунутим або відсталим в своєму розвитку не було та чи інша держава, що живуть в ньому люди все одно потребують продуктах харчування. Для їх виробництва необхідно розвивати харчову галузь, яка, в свою чергу, не зможе успішно виконувати свої функції, підвищувати продуктивність без спеціального обладнання для харчової промисловості.

В Україні його виготовленням займаються багато великих і дрібні промислові підприємства. В Одесі це успішно робить ПП Ракитов. Наше промислове обладнання користується попитом на підприємствах, що займаються переробкою сільськогосподарської продукції і виготовленням продуктів харчування не тільки в Україні, але і в країнах ближнього зарубіжжя.

Що ми пропонуємо

Наявність власної матеріально-технічної бази, конструкторсько-технологічного бюро, досвіду роботи дозволяє нам проектувати, виготовляти і встановлювати устаткування для різних галузей харчової промисловості, в тому числі для переробки:

 • м’яса;
 • молока;
 • меду;
 • різних ягід.

Це можуть бути насоси, преси, мішалки, сепаратори, пастеризатори та інше технологічне обладнання для харчової промисловості
і пристрої, необхідні для переробки сировини і виготовлення харчових продуктів. На будь-якому етапі виробництва не обійтися без ємностей різних розмірів і конфігурації. Одним з напрямків діяльності компанії «Ракитов» є виготовлення ємностей на замовлення.

Для прискорення роботи, підвищення її продуктивності та ефективності у нас можна купити готову лінію для проходження всього технологічного виробничого циклу або замовити її виготовлення. Ми зможемо реалізувати будь-які, навіть найскладніші і сміливі проекти. Наші фахівці готові надати допомогу в реконструкції вже діючих на підприємстві ліній, навіть якщо вони були куплені не у нас.

Все обладнання для харчової промисловості, яке ви купите або замовте у нас, буде відповідати вимогам всіх норм гігієни і безпеки. Ми зможемо не тільки провести монтажні та пуско-налагоджувальні роботи і запустити процес, але і надати персоналу підприємства інженерно-консультаційні послуги по роботі на технологічних лініях.

На всі пристрої і агрегати, задіяні в переробці сировини і виробництві продукції, ми даємо гарантію, проводимо післягарантійне обслуговування обладнання.

Переваги співпраці з ПП Ракитов

Партнерські відносини з нашою компанією не передбачають обов’язкового перебування клієнта в Одесі. Ми готові співпрацювати з індивідуальними підприємцями, фермерами і фермерськими господарствами, підприємствами харчової і переробної галузі, які знаходяться не тільки в будь-якому куточку України, а й за її межами. Купити обладнання для харчової промисловості виробництва ПП Ракитов, можна онлайн, заповнивши форму нижче, або звернувшись за телефонами вказаними на сайті.
Співпраця з нами дає наступні переваги:

 • виконання замовлення на виготовлення харчового обладнання та виробництво будь-яких видів робіт в чітко обумовлені з клієнтом строки;
 • отримання гарантії на те, що у виробництві замовлених пристроїв, агрегатів і пристосувань буде використовуватися тільки високоякісний матеріал, який відповідає вимогам всіх стандартів;
 • індивідуальний підхід при проведенні робіт з урахуванням побажань замовника і особливостей виробництва;
 • гарантія безпеки при роботі на наших агрегатах персоналу, що обслуговує їх у процесі виконання своїх безпосередніх функцій;
 • надання клієнту інформації про хід виконання замовлення на всіх етапах;
 • проектування обладнання для харчового виробництва таким чином, щоб не було важкодоступних місць в процесі проведення їх санітарної обробки або мийки;
 • проведення не тільки гарантійного огляду та усунення виявлених можливих несправностей, а й надання технічної підтримки при виникненні форс-мажорів.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку