Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Рис.1 Дробарка-гребневідділювач валкова

Дробарка-гребневідділювач валкова

Рис.2 Виноградна дробарка-гребневідділювач валкова

Дробарка-гребневідділювач валкова

Рис.3 Дробарка-гребневідділювач валкова

Дробарка-гребневідділювач валкова

Рис.4 Дробилка виноградная с гребнеотделителем

Дробарка-гребневідділювач валкова

Рис.5 Дробарка для винограду валкова

Дробарка-гребневідділювач валкова

Починається процес виготовлення вина зі збору винограду, після чого його відправляють на підприємство первинної переробки, де з ягід готують вино. Популярність продукції залежить від різних аспектів, серед яких і органолептичні властивості. Щоб покупці вибирали вино саме вашого виробництва, знадобиться дочекатися певного букету і смаку, що не вдасться без використання спеціального обладнання. Виноградна дробарка з гребнеотделителем – важлива ділянка в лінії виробництва вина, робота котрого визначає ККД та якість виноматеріалу.

Навіщо потрібна дробарка для винограду

Призначення дробарки з гребнеотделителем – подрібнення і розчавлювання сировини з подальшим отриманням мезги, яку використовують для екстракції та настоювання виноматеріалу. Устаткування оснащене гребнеотделителем для того, щоб розділити виноград і гребені перед роздавлюванням.

Завдяки подрібненню винограду дробаркою вдасться збільшити кількість соку для виготовлення вина, якщо порівнювати з обробкою цілих ягід. Крім цього, тільки так можна отримати сусло-самоплив, з якого виробляють тонкі вина. Коли виноград пройде через дробарку, мезга, яка утворилася в результаті, направляється в мезгоприемнік. Потім мезга подається в стекатель: у ньому масу впливає власну вагу, завдяки чому відходить сік високої якості.

Які бувають види виноградних дробарок

Ручна дробарка для великих об’ємів не підходить. Тому потрібно вивчити існуючі види цих пристроїв і основні критерії їх вибору.

Механічні та електричні

Механічне (ручне) дробарка знайшла широке застосування для виготовлення вина в домашніх умовах або на виробництві невеликого обсягу. Для Обслуговування такої установки потрібна пара рук. Так, один чоловік запускає механізм, обертаючи ручку, а другий – заповнює завантажувальний бункер. Швидкість переробки винограду такий дробаркою пов’язана із зусиллям, що додається на важіль. Також важлива і швидкість завантаження бункера. В основному для дроблення винограду використовується пристрій обсягом максимум 500 кг.

Електричні, на відміну від механічних, більш зручні у використанні та можуть бути обслужені однією людиною. Принцип роботи у них однаковий, відмінність полягає лише у використанні електричного двигуна – він і запускає дроблення. Перевага такої установки дроблення відбувається рівномірно.

Валкові та відцентрові

Валкові стали популярними завдяки тому, що вони найкраще відповідають технологічним вимогам виготовлення сировини для вина. Принцип їх роботи заснований на застосуванні двох і більше вілков різної форми. В основному платини використовуються рифлені, гладкі та лопатеві. Завдяки використанню валкових дробарок отримує високоякісне сусло.

У відцентрової дробилке встановлений ротор з високою частотою обертання. Подрібнення винограду відбувається в результаті ударів ротора.

Матеріал виготовлення

Сьогодні на ринку представлено чимало дробарок, які відрізняються один від одного формою, розміром, продуктивністю і матеріалом. Наприклад, з урахуванням використовуваного матеріалу установки бувають з дерева, пластику, нержавіючої сталі або фарбованої сталі. Який би матеріал не був обраний для дробарки, повинно бути виконано одну умову – стійкість до окислення. Це важливо оскільки виноградний сік відомий своєю кислотністю.

Для домашнього використання підходить подрібнювач з дерева. Для великого виробництва часто вибирають нержавіючу сталь. Таких подрібнювачів чимало.

Принцип дії та характеристики дробарки з гребнеотделителем

Коли зібраний урожай винограду, його треба переробити максимально швидко. Для цього треба засипати ягоди в завантажувальний бункер. Подрібнюючі вали знаходяться на певній відстані один від одного. Так, коли між ними потрапляє виноград, він подрібнюється, але кісточки при цьому залишаються цілими.

Важливо врахувати, що якщо між вальцями дистанція буде мінімальною, існує ризик розчавити кісточку. Якщо це станеться, то речовини, що знаходяться в ній, потраплять в сік і вино, тому напої будуть з гіркотою і в’язкими.

При повороті ручки відбувається рух вальців. Система шестерень влаштована так, що коли вальці приводяться в рух, вони обертаються в різні сторони. Ягоди, які потрапляють між ними, роздавлюються. Шкірка тріскається, звільняючи м’якоть і сік. А вальці, обертаючись, проштовхують їх в мезгоприемник.

Як вибрати дробарку з гребнеотделителем починаючому виноробу

Для початківця винороба слід вибрати таке обладнання, яке буде відпомісце завданням виробництва і забезпечить підвищену продуктивність. Так, перед покупкою дробарки з гребнеотделителем потрібно враховувати:

  1. В результаті використання установок валкового типу можна отримати високоякісний виноматеріал, який підходить для отримання вина з насиченим ароматом і смаком, без осаду і домішок.
  2. Наявність можливості регулювати проміжок між валками робить перероботу більш ефективною. Наприклад, змінюючи відстань між ударними компонентами згідно з діаметром ягід, можна забезпечити здавлювання винограду для отримання найбільшої кількості соку.
  3. Обсяг переробляється врожаю та виробничі площі. Чим більше урожай, тим більше повинна бути потужність апарату і завантажувальний бункер.
  4. Наявність гребнеотделителя в дробарці. це безпосередньо впливає на смак готового напою.

Купити в Одесі все необхідне для виготовлення вина, в т. ч. мішалку, можна в компанії ПП “Ракитов”. Також тут можна зробити обладнання на замовлення. Співпраця ведеться не тільки з виноробами з України, а й з інших країн. Не варто переживати про те, скільки коштує обладнання – його якість повністю відповідає ціні.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотного зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку