Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Листозгин гідравлічний ЧПУ

Гідравлічний листогиб – промислове обладнання, призначене для згинання листового металу холодним способом з точним дотриманням заданих параметрів. Його застосування дозволяє оптимізувати виробничий процес, зробити його більш ефективним.

Області застосування

Листозгинальний верстат набув широкого поширення завдяки точності своєї роботи. А його вдосконалені моделі оснащені гумовими накладками, що виключає можливість пошкодження поверхні оброблюваного металу, це особливо важливо, якщо він забарвлений.

Таке обладнання підходить для роботи з листами стали, алюмінію, міді й жерсті будь-якої товщини. Незалежно від виду використовуваного матеріалу, можливість налаштування параметрів гарантує акуратність виконання роботи. Область застосування листогибов – практично не обмежена. Пристрій використовується для виготовлення металевих деталей для внутрішньої і зовнішньої обробки будівель – внутрішні і зовнішні куточки, ковзани, укоси і т.д. Його застосування поширене в усіх галузях, пов’язаних з листовим металом: суднобудування, авіабудування, автомобільна промисловість і т. Д. Ви можете замовити гідравлічний верстат ЧПУ, забезпечений числовим програмним управлінням забезпечує високу ефективність процесу виробництва.

Принцип роботи гідравлічного листогиба ЧПУ

Листозгинальне пристрій призначений для зміни форми металу за допомогою поворотної частини або іншого елемента. Сутність його роботи грунтується на створенні певного зусилля достатнього для того, щоб подолати опір листа металу незалежно від його товщини.

Принцип роботи гибочного верстата полягає в наступному:

 1. У верхній частині листогиба (в «мертвій точці») фіксують траверсу преса.
 2. Траверса приходить в рух від натискання кнопки або ножної педалі. Рух траверси контролюється через програму управління.
 3. Перед її зіткненням з поверхнею заготовки, балці повідомляється робоча швидкість. Всі пересування траверси забезпечуються гідравлічною системою, а спеціальні датчики контролюють процес.
 4. Траверса гибочного приладу з встановленої робочої швидкістю прагне до нижньої «мертвій точці» і після її досягнення, деякий час залишається в такому положенні. Це необхідно для рівномірного згинання всього матеріалу.
 5. Декомпресія (підйом траверси) повинна здійснюватися з певною швидкістю. Дотримання цього пункту не менш важливо ніж сама обробка стали.
 6. Оброблена заготівка витягується після відключення програми.

Обробка матеріалу повинна проходити з дотриманням деяких параметрів:

 • продуктивність обробки;
 • зусилля, чиниться на заготівлю;
 • робоча довжина листогиба.

Існує ряд додаткових параметрів, на які варто звернути увагу, якщо ви вирішили купити прес:

 • максимальна висота, на яку піднімається траверса;
 • швидкість виконання операцій;
 • відстань між бічними стійками установки.

Характеристики обладнання

 1. Система осьового нахилу верстата і стандартна одноосьова система WC67K. Для оптимізації згинання складних деталей можливе додавання компенсації V-осі.
 2. Безперебійна робота пресу для гнуття забезпечується за рахунок правильного співвідношення параметрів верстата.
 3. Програмований контролер Е21 створює точне позиціонування по осях X і Y.
 4. Синхронна робота програмованого обладнання Estun NC і двох гідроциліндрів робить пристрій простим у використанні.

ПП Ракитов (м.Одеса) реалізує гідравлічні лістогиби китайського виробництва. У нас ви можете купити якісні товари, створені за європейськими технологіями. Для того, щоб замовити товар, достатньо написати або зателефонувати нам.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку