Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Фаршезмішувач електричний купити від виробника

Наша компанія виробляє широкий перелік обладнання для переробки м’яса.
Однією з основної одиниці на лубому м’ясному виробництві є змішувач фаршу фаршемес фаршемешалка. Ми виготовляємо моделі від невеликих домашніх 10 кг.
До промислових здатних перемішувати 100 і більше кг.
Також можливе оснащення системами:
видалення повітря (вакуумування)
автоматичним вивантаженням та завантаженням

 

 

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Секрет смачних та соковитих страв часто криється у правильно підготовленому фарші. Тому ключ до успіху на будь-якій кухні — якісний відкритий або вакуумний фаршезмішувач, який допоможе зробити процес приготування фаршу максимально простим і приємним.

Фаршемішалка промислова купити в Одесі з доставкою по Україні

Якщо Ви шукаєте якісне та надійне обладнання для перемелювання та змішування фаршу, ласкаво просимо до сайту виробника обладнання для виноробства та харчової промисловості — ПП «Ракитов». Ми пропонуємо до продажу широкий асортимент фаршезмішувачів різних модифікацій – для ідеального підбору саме тієї моделі, яка необхідна для Вашої кухні чи виробництва.

Фаршемішалка електрична купити

Промисловість, кулінарія, ресторан або звичайна сімейна кухня: фаршемішалка електрична — це неоціненний помічник будь-якого кухаря. Відповідно до Ваших потреб, Ви можете вибрати електричний фаршезмішувач з різним принципом роботи:

  • Купити фаршезмішувач відкритого типу
  • Купити вакуумний фаршезмішувач.

Фаршемішалка промислова відкритої конструкції — стане в нагоді для приготування страв, в яких важливо, щоб фарш виходив м’яким і ніжнішим: у процесі роботи завантажувальна ємність фаршезмішувача не повністю закривається, через що фарш має постійний контакт з киснем. Такий фаршезмішувач чудово підійде для підприємств групи HoReCa.

А якщо Вам необхідний фарш тривалого зберігання, щільний і довше зберігаючий свій колір — купити фаршемішалку вакуумного типу стане кращим вибором: при роботі такого обладнання виключено доступ кисню до фаршу, завдяки чому продукт, що отримується, ідеально підходить для створення фаршу на продаж або виробництва ковбас.

Купити фаршезмішувач — ціна в Одесі

Важливе питання, яке цікавить клієнтів, які хочуть купити фаршезмішувач – ціна такого обладнання в Одесі. Вартість фаршезмішувачів залежить від різних факторів, що включають тип, конструкцію, тип вивантаження та інші важливі особливості обладнання. Щоб дізнатися точну ціну, зв’яжіться з нашими менеджерами, які із задоволенням прорахують її для Вас.

Купити фаршемішалку від виробника в Одесі

Шукаєте ідеальне рішення для приготування фаршу? Звертайтесь до нас!

Як виробник, ми можемо запропонувати Вам найкращі ціни на ринку, надати грамотну, професійну консультацію щодо підбору необхідної апаратури, створити її на замовлення, а також відремонтувати та налагодити обладнання, що вже є у Вас, — весь спектр послуг для наших клієнтів.

Чекаємо на Ваш дзвінок – ми будемо раді нашій співпраці!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку