Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Виготовимо автоматичну машину для різання сирних головок будь-яких форм та розмірів.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотного зв’язку

Машина для різання сиру купити в Україні

Сир – це не лише один із найпопулярніших продуктів харчування, але й основний інгредієнт для безлічі страв та закусок. Тому у сфері виробництва сиру та сирних продуктів — кожен виробник стикається з серйозною конкуренцією та необхідністю налагодити більш якісне, швидке та ефективне виробництво, ніж в інших компаній.

Обладнання для різання сиру купити в Україні

Шукаєте грамотне рішення, яке допоможе Вам оптимізувати швидкість, точність та продуктивність Вашого виробництва? Ласкаво просимо до сайту ПП «Ракитов» — виробника обладнання для харчової промисловості з великим досвідом роботи та бездоганною репутацією.

Ми пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент обладнання, здатного стати Вашим незамінним помічником та оптимізувати виробничі процеси Вашого підприємства:

  • Апарат для плавлення сиру
  • Формувальний апарат для сиру
  • Дозатор сирного тіста
  • Машина для різання сиру (сирорізка промислова),

і багато іншого.

Крім того, ПП «Ракитов» виробляє обладнання на замовлення, враховуючи Ваші потреби та побажання до модифікації верстатів та апаратів, а також ми надаємо послуги з обслуговування, налагодження та ремонту вже наявної у Вас техніки: повний комплекс послуг в одного надійного партнера.

Апарат для різання сиру купити від виробника

У виробничих умовах, де важливі швидкість і точність, апарат для нарізки сиру стає незамінним помічником. Спеціальний, потужний верстат для нарізки сиру дозволяє легко розділити головки сиру на шматки необхідного розміру. Таким чином, сирорізка промислова здатна оптимізувати процес нарізки, знижуючи трудовитрати та збільшуючи продуктивність.

Верстат для нарізки сиру купити

Цікавить сирорізка промислова? Шукаєте якісне та ефективне обладнання для різання сиру? Звертайтесь до нас! Ми з радістю допоможемо Вам підібрати необхідне обладнання для харчової промисловості, надамо грамотну професійну консультацію, а також, при необхідності, створимо апарат для нарізки сиру з урахуванням Ваших побажань до модифікації та комплектації обладнання!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку