Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний
Рис.1 Установка для приготовления суспензии

Установка для приготування суспензії

Рис.2 Установка для приготовления суспензии

Установка для приготування суспензії

Рис.3 Установка для приготовления суспензии

Установка для приготування суспензії

Рис.4 Установка для приготовления суспензии

Установка для приготування суспензії

Виноробство — досить складний процес, в якому важливо дотримуватися технології на кожному етапі виробництва. І однією з найважливіших операцій, від якої залежить якість готового продукту, є очищення сировини від важких металів, катіонів заліза і різних домішок. ПП Ракітов пропонує величезний вибір професійного устаткування, необхідного для безперебійного виробництва вина. У нас ви знайдете відцентрові насоси, мезгоприймачі, різні дробарки, а також очисне устаткування.

Що таке бетонітна установка і для чого вона потрібна?

Для очищення сировини використовують спеціальний стабілізатор і освітлювача бентоніт. Це природний глинистий матеріал. Частки цієї речовини з’єднуються й утворюють спеціальні пакети з пористою структурою. Пропускаючи через такий очисник сировину, відбувається злипання часток суспензії бентоніту і часток важких металів, домішок внаслідок чого утворюється важкі суспензії, який опускаються на дно під власною вагою. Бетонітна установка і відповідає за виробництво таких суспензій. Вона складається з наступних елементів:

  • рами;
  • ємності з мішалкою;
  • дисмембратора;
  • пульта.

У ємність заливають виноградний напівпродукт і засипають стабілізатор. Після чого включають мішалку і дисмембратор. В результаті перемішування відбувається зв’язування дисперсного матеріалу і виноградної сировини. Після такої обробки щільні частки випадають в осад, а сировина, що залишилася, стає чистішою і якіснішою.

Кращі установки для приготування бентоніту від ПП Ракітов

Не знаєте де купити промислову місткість зі сталі, насосне устаткування або бетонітну установку? Наша компанія є найбільшим виробником устаткування для харчової промисловості в Україні. У нас зможете придбати установки на замовлення, які повністю відповідатимуть вашим вимогам. Наші пристрої для приготування бентоніту потужністю до 2,25 кВт використовуються на великому виробництві. Їх маса досягає 92 кг, а габарити 1250х760х1570(довжина/ширина/висота). Продуктивність техніки складає понад 0,50 м³/годину, а об’єм місткості до 10.14 кубів. Ми є виробником, тому кожен наш клієнт може розраховувати на адекватну ціну і можливість виготовлення вузлів за індивідуальними параметрами.

Характеристики і габарити установки виробництва ПП Ракітов

Установки для приготування суспензій бентоніту холодним способом використовуються на найбільших виноробницьких виробництвах.

Параметри ефективності:

Технічні характеристики Габаритні розміри
Продуктивність, м³/годину, не менше 0,50 Довжина – 1250
Об’єм місткості, м³, до 10,14 Ширина – 760
Встановлена потужність, кВт, не більше 2,25 Висота – 1570
Середній термін служби, років – 8 Маса, кг, не більше 92

Ми знаємо скільки коштує сил і часу приготування хорошого вина і тому робимо все, щоб забезпечити вас якісним устаткуванням — поршневими насосами, мезгоприймачами, пристроями для очищення сировини й усіма необхідними комплектуючими! Замовити товар можуть не лише мешканці Одеси, але й усієї України, адже ми співпрацюємо з кращими транспортними компаніями країни. А вартість наших установок обов’язково приємно вас здивує.


Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку