Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Гомогенізатор

Гомогенізатор – це агрегат для створення однорідного (гомогенного) середовища. Такі механізми близькі за функціональним призначенням до диспергаторів, які призначені для подрібнення мокрої сировини з формуванням маси, що складається з частинок однакового розміру.

гомогенізатор

Сьогодні це обладнання широко використовується в харчовій, хімічній, косметичній, медичній галузях для створення однорідних мас рідких та сухих матеріалів. Компанія «Ракитов», що працює на власних виробничих потужностях в Одесі, виготовляє різні типи гомогенізаторів різної потужності та за різною вартістю для харчових виробництв по всій Україні, а також для підприємств за кордоном.

За допомогою промислових агрегатів створюються цілі категорії звичних для нас товарів:

 • різні види молочної продукції;
 • фруктові напої;
 • напіврідкі харчові продукти типу соусів, томатної пасти, дитячих пюре тощо;
 • харчові добавки;
 • косметична продукція;
 • лікарські препарати;
 • побутова хімія.

Також гомогенізатори широко використовуються для проведення різноманітних науково-лабораторних досліджень.

Застосування промислових агрегатів у технологічних процесах суттєво розширило можливості харчопрому у підтримці стабільної якості продукції та створенні нових продуктів. Купити промисловий гомогенізатор за доступною ціною у компанії Рокитов.

гомогенізатор ціна

Гомогенізація харчових продуктів змінює на краще низку їх ключових параметрів:

 • покращує смакові якості;
 • зменшує обсяги необхідних харчових добавок;
 • збільшує термін зберігання готової продукції.

У сумі це дозволяє знижувати вартість виробництва харчових продуктів та при цьому зберігає їх якість. Сьогодні обладнання для гомогенізації застосовується практично на всіх харчових підприємствах.

гомогенізатор купити

Також за допомогою гомогенізаторів створюються й нові підтипи добре відомої продукції, яка переважно виготовляється невеликими підприємствами приватного сектору. Наприклад, з’явився такий продукт, як крем-мед, який утворюється завдяки диспергаторизації та гомогенізації з паралельним збагаченням киснем. Уточнити, скільки коштує такий тип обладнання, або зробити замовлення на його виробництво ви можете, звернувшись до менеджерів компанії «Ракитов».

Пристрій гомогенізатора

Використання цих систем у різних галузях і різних середовищах стимулювало створення моделей гомогенізаторів, що принципово відрізняються одна від одної.

Вони відрізняються за ціною, сферою застосування та принципом роботи:

 • ультразвукові – застосовуються переважно для гомогенізації зразків у лабораторних умовах;
 • клапанні – використовуються в харчовій промисловості, коли продукція під тиском подається до спеціальних канальців;
 • струменеві – також називаються проточними, дозволяють створювати емульсії та суспензії, у тому числі шляхом змішування різних компонентів.

Для механічних за своєю фізичною характеристикою систем розроблено низку схематичних технічних рішень, які є базовими для створення різних за потужністю агрегатів.

Роторно-кавітаційні – оброблювані компоненти під тиском подаються в спеціальний гомогенізуючий вузол, де піддаються додатковій обробці обертаються з великою швидкістю та спеціально підібраними калібрувальними ножами.

Вакуумні – виконують змішування компонентів з одночасним процесом видалення повітря з робочої зони.

насос для перекачування меду

Плунжерні – неоднорідні фракції під впливом високого тиску подаються від поршневого насоса в клапанну зону. При проходженні продукції крізь зазори рівень тиску різко знижується, виникають явища турбуленції та кавітації, що викликають додаткову гомогенізацію речовини. У цих системах також можна використовувати двоступінчасту гомогенізацію.

Одноступінчаста схема застосовується для перероблювання речовин з високою в’язкістю, зокрема меду та аналогічних продуктів. А двоступінчаста система використовується для гомогенізації високожирних компонентів, змішування із сухими елементами або за малої в’язкості речовини.

Занурювальні – промислові аналоги міксерів, які встановлюються на спеціальні майданчики з підйомними пристроями та можливістю переміщення в одній або двох площинах. Такі агрегати можуть занурюватися в місткості будь-якого розміру, вони мобільні та з перетворювачем частоти обертання можуть використовуватися для обробки різних типів сировини.

купити гомогенізатор

У виробництві меду використання гомогенізатора з попередньою пастеризацією дозволяє запобігти:

 • затвердінню продукту;
 • його швидкій кристалізації;
 • втраті смакових якостей.

Також випускаються спеціальні моделі ви можете купити, які дозволяють отримувати на виході так званий збитий мед, що володіє зниженою в’язкістю і схожий на крем, який не втрачає при цьому смакових якостей і корисних властивостей.

Переваги купівлі гомогенізаторів у ПП «Ракитов»

Щоб замовити та купити відповідну за вартістю модель або уточнити можливість розмістити замовлення на виробництво апарату з необхідними вам характеристиками за узгодженою ціною, зверніться до компанії «Ракитов».

гомогенізатор для меду

Ми забезпечимо доставку з Одеси по всій Україні, а також гарантійне та післягарантійне обслуговування нашого обладнання.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку