Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Ремонт технологічного обладнання

Харчова промисловість і виноробство, як і будь-яке виробництво, вимагає наявності великої кількості різного роду технологічного обладнання. В Одесі виготовленням ремонтом і обслуговуванням технологічного устаткування
займається компанія «Ракітов». У нас можна купити стандартні пристосування, а також замовити ексклюзивні варіанти агрегатів за цілком доступною ціною. На весь товар надається гарантія, фахівці компанії проводять його сервісне обслуговування.

Ремонт і обслуговування технологічного устаткування

Будь-яка, навіть найсучасніша техніка, час від часу потребує ремонту, заміни тих чи інших запчастин. ПП «Ракітов» надає послуги з ремонту технологічного устаткування, що включають такі види робіт:

  • профілактичний огляд,
  • діагностику наявних несправностей,
  • здійснення поточного та капітального ремонту технологічного устаткування.

У міру можливості ми здійснюємо всі пов’язані з ремонтом роботи на місці, без транспортування агрегату або вузла на наше підприємство. Це стосується не тільки купленого у нас, але і виготовленого іншими виробниками технологічного обладнання для харчової промисловості.

J6-VNP-10

J6-VNP-10

N-21

N-21

PMN-28

PMN-28

J6-VNP-10

J6-VNP-10

Завдяки потужній матеріально-технічній базі та високому професіоналізму фахівців у нас налагоджено виробництво, ремонт та обслуговування обладнання для виноробства, всіх основних комплектуючих і запчастин, включаючи:

На всі вироблені роботи по ремонту технологічного устаткування, заміні запчастин і окремих вузлів ми теж даємо гарантію, робимо сервісне обслуговування. Якщо при проведенні діагностики використовуваної в харчовій промисловості й виноробстві техніки з’ясується, що робити її ремонт недоцільно, наші фахівці складуть акт до її списанню і порекомендують замовити нове технологічне обладнання.

Вартість ремонту та сервісного обслуговування технологічного обладнання, для кожного клієнта розраховується індивідуально з урахуванням різних показників. Але в будь-якому випадку пред’явлена ​​ціна за виконані послуги буде цілком підйомною, а якість виконаних робіт відмінною.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку