Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Дробилка яблочная

Дробарка яблучна.

Виробляємо дробарки яблучні відцентрові.

Продуктивність від 200 кг/год

Цей тип дробарок підійде як приватним домогосподарствам, так і великим заводам з переробки.

Дробарка може бути поєднана:

Мийка та транспортером гусяча шия

Мезгаприймач

Потужність двигуна від 2 кВт 220В/380В

Вся конструкція виконана з високоякісної нержавіючої сталі (SS304 та SS201)

Вартість від 500 USD

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Основа успішності будь-якого виробничого процесу – це якісне та сучасне обладнання. Адже саме від нього залежить швидкість та продуктивність Вашого підприємства, якість готового продукту, а отже – репутація та успішність компанії. Тому, якщо Ваше підприємство займається виробництвом соків, пюре та інших харчових продуктів, Вам потрібен надійний партнер, здатний забезпечити Ваше виробництво надійним та якісним обладнанням для харчової промисловості.

Яблучна дробарка купити в Україні

Шукаєте виробника обладнання для харчової промисловості, якому можна довіряти? Ласкаво просимо на сайт ПП «Ракитов»! Будучи виробником сучасного та якісного обладнання для компаній, що займаються виробництвом харчових продуктів, за довгі роки роботи ми здобули бездоганну репутацію надійного та сумлінного партнера. У нас Ви можете придбати широкий асортимент техніки для харчової промисловості, зокрема:

  • Подрібнювач яблук для пресу
  • Гідравлічні преси для яблук, овочів та трав
  • Обладнання для домашнього та промислового виноробства
  • Насосне обладнання
  • Транспортери та конвеєри,

а також замовити виробництво необхідного устаткування та скористатися послугою налагодження та ремонту вже наявного обладнання – повний спектр послуг в одного надійного партнера!

Подрібнювач для яблук купити в Одесі з доставкою по Україні

У сфері виробництва напоїв та консервації фруктів — промислове обладнання відіграє ключову роль, забезпечуючи високу продуктивність та якість продукції. З цієї причини, яблучна дробарка, купити яку Ви можете у нашій компанії, стає незамінним інструментом для підприємств харчової промисловості, які займаються виробництвом соку, компотів та інших подібних продуктів.

Подрібнювач яблук для соку купити

Щоб отримати максимальну кількість соку з будь-якої рослинної сировини, її слід піддати попередній обробці. Так, подрібнювач яблук для соку відіграє дуже важливу роль у цьому процесі. Подрібнювач яблук для преса швидко обробляє сировину, після чого оброблений продукт поміщають у прес, який ефективно вичавлює з сировини максимально можливу кількість соку. Таким чином, дробарка для яблук, купити яку Ви можете у ПП «Ракитів», – це інвестиція в сучасне та ефективне обладнання, здатна забезпечити більш високий рівень продуктивності та якості кінцевої продукції.

Дробарка для яблук електрична купити від виробника

Купівля якісного обладнання для переробки фруктів – це важливий крок до успіху Вашого підприємства, тому до вибору виробника такого обладнання слід поставитися з усією відповідальністю. Так, подрібнювач для яблук купити у надійного партнера — означає прискорити і спростити роботу з сировиною, а також підвищити ефективність виробництва.

Зокрема, дробарка для яблук електрична, запропонована нами до продажу, здатна швидко та легко подрібнити великі обсяги фруктів, заощадивши час та зусилля працівників підприємства, а також підвищивши показники виходу соку із сировини та якість підсумкового продукту.

Дробарка для яблук купити в Одесі

Потрібно купити обладнання для харчової промисловості? Звертайтесь до нас! Повний спектр послуг, широкий асортимент, грамотна та професійна допомога у підборі потрібної техніки та бездоганна репутація – Ви залишитеся задоволені співпрацею з ПП «Ракитов»!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку