Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

ПП “Ракитов” виготовляє, такі види мезгонасосів:

 1. Імпеллерний насоси С-500 С-300 С-150
 2. Відцентрові насоси ВЦН-20
 3. Поршневі насоси

 

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

 

 

 

 

 

 

Мезга насос це загальна назва для різних видів насос. загальним є можливість перекачувати мезгу (винограду, яблука, інших фруктів, овочів і коренеплодів)
Для перекачування мезги ми рекомендуємо використовувати такі типи насосів, які виготовляють наше підприємство:

 • Імпелерний
 • Поршневий
 • Гвинтовий
 • Кулачковий

У 80% випадків імпеллерний насос є оптимальним вибором за співвідношенням ціна, простата обслуговування та використання.
Наші співробітники допоможуть підібрати необхідний тип насоса та виготовити його з урахуванням ваших подробиць та особливостей продукту.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотного зв’язку

Виноробство — це мистецтво і наука, яка потребує як знань і умінь, так і якісного устаткування. Одним з найважливіших технічних елементів у виноробстві є насоси, спеціально розроблені для забезпечення технологічно правильного процесу виробництва вина. Серед них виділяються мезгонасоси та інші насоси для виноробства, які відіграють ключову роль у переміщенні, обробці та збереженні якості виноградної мезги.

Купити харчовий насос для виноробства від виробника

Таке обладнання, як насоси для мезги — призначене для перекачування суміші подрібнених ягід винограду, що включає шкірку, м’якоть і насіння. Це обладнання для виноробства має забезпечувати акуратне поводження з мезгою, щоб не пошкодити насіння, не допустити передчасної екстракції гірких речовин і максимально обмежити зовнішні впливи: від цього залежить якість та смак вина, тому у виноробстві і використовуються спеціальні харчові мезгонасоси.

Насоси для мезги здатні значно підвищити якість продукту, спростити процес ферментації та покращити відокремлення рідини від твердих частинок.

Насоси для виноробства купити в Україні з доставкою

Якщо Ви шукаєте, де можна купити харчовий насос для виноробства за найвигіднішою ціною, від виробника – ласкаво просимо на сайт ПП «Ракитов»! У нас Ви зможете придбати все необхідне обладнання для виноробства – домашнього чи промислового:

 • Мезгонасос для виноробства
 • Імпелерні насоси
 • Виноградні дробарки
 • Шнекові преси для винограду
 • Пневматичні (мембранні) преси для винограду,

та інше обладнання для виготовлення вина, а також замовити виробництво необхідної техніки або отримати послуги з технічного обслуговування та налагодження вже наявної апаратури.

Весь спектр послуг в одного надійного партнера!

Обладнання для виготовлення вина купити в Україні

Комплексний підхід до підбору обладнання для виноробства включає не тільки мезгонасоси, а й дробарки, преси, ферментаційні ємності, системи охолодження та контролю температури, фільтри та бочки для витримки вина. Кожен елемент цього обладнання повинен бути обраний з урахуванням індивідуальних потреб виробництва та специфіки вина, тому до підбору такого обладнання важливо підходити з усією відповідальністю.

Якщо Ви не впевнені, яке обладнання варто вибрати, співробітники ПП «Ракитов» завжди готові проконсультувати Вас і надати Вам професійну допомогу в підборі необхідної техніки, яка найкраще підходить саме для Вашого виробництва!

Купити мезгонасос для виноробства від виробника

Вибір обладнання для виноробства – це інвестиція в якість Вашого продукту. Мезгонасоси та інші види насосів є невід’ємною частиною процесу створення вина, відповідаючи за його якість та характер. Підходячи до вибору обладнання відповідально, Ви зможете значно покращити підсумкову якість вина, створивши смачний, ароматний та корисний напій для споживачів.

Необхідно купити насоси для мезги за найкращими цінами? Потрібна допомога при виборі обладнання для виготовлення вина? Звертайтеся до ПП «Ракитів» і Ви отримаєте найкращі ціни, грамотну консультацію та надійне обладнання для Вашого виробництва!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку