Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

ПП “Ракитов” виготовляє, такі види мезгонасосів:

 1. Імпеллерний насоси С-500 С-300 С-150
 2. Відцентрові насоси ВЦН-20
 3. Поршневі насоси

 

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

ВПН-40

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Устаткування для виготовлення вина – важлива частина будь-якого виробництва, що займається цим напоєм. До його вибору варто ставитися дуже відповідально, особливо коли справа стосується перекачування напою, під час якого важливе дотримання максимального обмеження зовнішніх впливів. Від цього залежить якість і смак вина, тому у виноробстві використовуються спеціальні харчові насоси.

Насосів, використовуваних при виробництві вина величезна кількість, і вони можуть бути декількох видів. Одними з найбільш універсальних, надійних і простих у використанні, є мезгонасос.

Вони теж мають кілька різновидів і можуть бути, наприклад, поршневі або імпелерні. Мезгонасос преднаначени для перекачування різних компонентів вина, а не тільки мезга, як можна подумати, виходячи з назви. Вони підходять для різних виноматеріалів, включаючи м’якоть і опади дріжджів.

Конструкція цього насоса може бути двох видів: пересувна, оснащена гальмом і стаціонарна. Важлива відмінність мезгонасос і їх значну перевагу, які дають їм особливості конструкції – обмеження контактування з продуктом. У таких насосів є чимало переваг:

 • нескладні догляд і ремонт;
 • легкість управління;
 • довговічність;
 • висока продуктивність;
 • універсальність.

У мезгонасос використовується безшатунного привід, що дозволяє зробити потік більш рівномірним, в значній мірі зменшити самовсмоктування і вільний простір. Завдяки принципу їх дії, вони мають такі властивості:

 • можливість уникнути попадання повітря під час виготовлення, що, безсумнівно, дуже важливо при виготовленні вина;
 • збереження перекачується;
 • зниження окислення;
 • більше збереження аромату.

Принцип роботи та види мезгонасосів

У нашій компанії “Ракитов” можна замовити виготовлення двох видів мезгонасос для виробництва вина:

 1. Імпеллерний. Здатний займатися перекачуванням рідин будь-якої в’язкості, м’якоті і опадів. Його принцип роботи досить простий – завдяки несиметричному перетину на корпусі розширюється обсяг між Імпеллерний крилами. Воно доходить до граничної точки і створюється розрядження, всмоктувальне рідина.
 2. Поршневі. Довговічні і універсальні насоси, які є широко поширеним в виноробстві обладнанням. Їх дія забезпечується рухами поршня, які створюють напругу під ним і витягають рідину через трубопровід.

Наша компанія займається виготовленням якісної техніки для виноробства, яку неможливо знайти в звичайних магазинах. Замовляючи в онлайн-магазині “Ракитов”, можна бути впевненим у довговічності товару і його відповідність опису, адже для нас дуже важлива хороша репутація і задоволені клієнти.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотного зв’язку

Виноробство — це мистецтво і наука, яка потребує як знань і умінь, так і якісного устаткування. Одним з найважливіших технічних елементів у виноробстві є насоси, спеціально розроблені для забезпечення технологічно правильного процесу виробництва вина. Серед них виділяються мезгонасоси та інші насоси для виноробства, які відіграють ключову роль у переміщенні, обробці та збереженні якості виноградної мезги.

Купити харчовий насос для виноробства від виробника

Таке обладнання, як насоси для мезги — призначене для перекачування суміші подрібнених ягід винограду, що включає шкірку, м’якоть і насіння. Це обладнання для виноробства має забезпечувати акуратне поводження з мезгою, щоб не пошкодити насіння, не допустити передчасної екстракції гірких речовин і максимально обмежити зовнішні впливи: від цього залежить якість та смак вина, тому у виноробстві і використовуються спеціальні харчові мезгонасоси.

Насоси для мезги здатні значно підвищити якість продукту, спростити процес ферментації та покращити відокремлення рідини від твердих частинок.

Насоси для виноробства купити в Україні з доставкою

Якщо Ви шукаєте, де можна купити харчовий насос для виноробства за найвигіднішою ціною, від виробника – ласкаво просимо на сайт ПП «Ракитов»! У нас Ви зможете придбати все необхідне обладнання для виноробства – домашнього чи промислового:

 • Мезгонасос для виноробства
 • Імпелерні насоси
 • Виноградні дробарки
 • Шнекові преси для винограду
 • Пневматичні (мембранні) преси для винограду,

та інше обладнання для виготовлення вина, а також замовити виробництво необхідної техніки або отримати послуги з технічного обслуговування та налагодження вже наявної апаратури.

Весь спектр послуг в одного надійного партнера!

Обладнання для виготовлення вина купити в Україні

Комплексний підхід до підбору обладнання для виноробства включає не тільки мезгонасоси, а й дробарки, преси, ферментаційні ємності, системи охолодження та контролю температури, фільтри та бочки для витримки вина. Кожен елемент цього обладнання повинен бути обраний з урахуванням індивідуальних потреб виробництва та специфіки вина, тому до підбору такого обладнання важливо підходити з усією відповідальністю.

Якщо Ви не впевнені, яке обладнання варто вибрати, співробітники ПП «Ракитов» завжди готові проконсультувати Вас і надати Вам професійну допомогу в підборі необхідної техніки, яка найкраще підходить саме для Вашого виробництва!

Купити мезгонасос для виноробства від виробника

Вибір обладнання для виноробства – це інвестиція в якість Вашого продукту. Мезгонасоси та інші види насосів є невід’ємною частиною процесу створення вина, відповідаючи за його якість та характер. Підходячи до вибору обладнання відповідально, Ви зможете значно покращити підсумкову якість вина, створивши смачний, ароматний та корисний напій для споживачів.

Необхідно купити насоси для мезги за найкращими цінами? Потрібна допомога при виборі обладнання для виготовлення вина? Звертайтеся до ПП «Ракитів» і Ви отримаєте найкращі ціни, грамотну консультацію та надійне обладнання для Вашого виробництва!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку