Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотного зв’язку

 

Рамні фільтр-преси для виноробства та харчової промисловості купити в Україні

Одним із найважливіших етапів виробництва якісного вина, — будь то домашній продукт, чи промислове виробництво, — є його фільтрація. Якісна фільтрація за допомогою фільтр-пресу для вина — дозволяє отримати з винної суспензії той самий, улюблений багатьма, кристально чистий напій.

Прес-фільтр для вина купити в Одесі з доставкою по Україні

Якщо Ви займаєтеся виноробством, то для фільтрації продукту Вам обов’язково знадобиться купити рамний прес-фільтр для вина, а також придбати інше обладнання для виноробства.

ПП «Ракитів» пропонує Вашій увазі обладнання для виноробства від виробника. У нас Ви знайдете всю необхідну апаратуру для різних стадій виробництва вина та інших продуктів харчування, зокрема:

  • Рамні фільтр-преси
  • Фільтри для виноробства інших типів
  • Насосне обладнання
  • Дробарки
  • Мезгоприймачі
  • Пневматичні преси,

та інше обладнання для харчової промисловості за найкращими цінами — від виробника!

Фільтри для виноробства купити в Одесі

Вибираючи необхідні фільтри для виноробства, важливо враховувати їх тип, матеріал виготовлення та ефективність фільтрації. У нашому асортименті представлені різні моделі фільтрів, які дозволять Вам вибрати необхідний варіант, що відповідає Вашим потребам та обсягам виробництва.

Зокрема, ми пропонуємо купити фільтр для вина, який підійде як для домашнього використання, так і для професійного виноробства, — рамний фільтр для вина.

Рамні фільтр-преси для вина є одним із найпоширеніших типів фільтрів для вина. Такі пристрої забезпечують високий рівень очищення продукту за рахунок застосування тиску для пропуску напою через фільтруючий матеріал. Купити фільтр для вина рамного типу — означає забезпечити собі простоту і ефективність процесу фільтрації, що важливо як для виноробів-початківців, так і для досвідчених виробників.

Фільтр-прес для вина купити в Україні

Займаєтеся домашнім виноробством? Являєтесь власником виробничої компанії? Ми будемо раді взаємовигідній співпраці!

Ми готові запропонувати Вам широкий вибір товарів для виробництва харчових продуктів за вигідними цінами від виробника: наші фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант відповідно до Ваших потреб та бажань. Крім того, ми надаємо послуги створення обладнання на замовлення, а також здійснюємо якісний ремонт та обслуговування вже наявного у Вас виробничого обладнання.

Співпраця з нами – це гарантія якісного обладнання та високого рівня обслуговування. Створюйте чудові продукти за допомогою обладнання від ПП «Ракитів»!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку