Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Гідравлічний прес для сокуГідравлічний прес для соку.
Гідравлічний прес для яблук.
*Гідропрес призначений для віджиму соку з мелених або подрібнених ягід, фруктів та овочів (малина, полуниця, горобина, виноград, груші, яблука, помідори та ін.).
Цей тип преса підійдемо як приватним домогосподарствам, так і невеликим хрестовим виробництвам.
Складається з гумової мембрани, нержавіючої сітки та системи фіксацій.
Віджим мезги проводиться за допомогою розширення мембрани (надува)
Надув мембрани здійснюється стисненим повітрям чи водою. Тиск до 2.5 атм
Виробляємо моделі об’ємом: 40л, 90л, 180л
Вся конструкція виконана з високоякісної нержавіючої сталі (SS304 та SS201)
Вартість від 560 USD

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотнього зв’язку

Насиченість смаку та багатство вітамінів, захованих у кожній крапельці: натуральні соки є чудовим способом побалувати себе та своїх близьких смачним та корисним продуктом.

Якщо Ви любите смачні та ароматні натуральні соки – Вам неодмінно стане у нагоді обладнання, яке допоможе Вам видобути максимально можливу кількість соку з будь-якої сировини: від малини та полуниці – до яблук та винограду, наприклад, прес гідравлічний для віджиму соку від ПП «Ракитів»!

Гідропрес для віджиму соку купити з доставкою по Україні

Якщо Ви шукаєте, де можна гідропрес для віджиму соку купити в Одесі — ласкаво просимо на сайт ПП «Ракитов»! Наша компанія є надійним виробником обладнання для харчової промисловості, яке підходить як для приватних домогосподарств, так і для промислового виробництва. У нас Ви зможете:

  • Гідропрес для віджиму яблук та винограду купити
  • Придбати подрібнювачі (дробарки) для фруктів, ягід та овочів
  • Купити обладнання для промислового та домашнього виноробства
  • Купити насосне обладнання,

а також придбати іншу техніку для харчової промисловості та отримати послуги з налагодження та ремонту вже наявного у Вас виробничого обладнання.

Гідравлічний прес для яблук купити від виробника

Для невеликих виробництв і для тих, хто прагне створювати чарівні та корисні напої прямо у себе вдома – гідравлічний прес для яблук, купити який Ви можете у нас, допоможе Вам витягти весь сік із вибраної Вами сировини! Створений з високоякісної нержавіючої сталі, наш гідропрес для фруктів не схильний до кислотної корозії, надійний і довговічний.

Отриманий за допомогою гідропресу ароматний сік, віджатий зі свіжих фруктів, стає не тільки джерелом вітамінів і мінералів, а й справжнім задоволенням для домашнього столу!

Гідропрес для віджиму яблук та винограду купити в Одесі

Якщо Ви хочете купити гідравлічний прес для яблук для домашнього користування — ми пропонуємо Вашій увазі обладнання, яке підходить для невеликого обсягу сировини: гідропрес для фруктів на 40 літрів. Якщо Вас цікавить обладнання для невеликого виробництва — зверніть увагу на прес гідравлічний для віджиму соку, розрахований на 90 або 180 літрів. А вибираючи прес, пам’ятайте, що найкращого результату можна досягти, купивши також подрібнювач або дробарку для винограду та фруктів.

Гідропрес для фруктів

Домашнє виноробство або промислове виробництво – для незмінно бездоганного результату, Вам знадобиться якісне та сучасне обладнання, яке ми з радістю надамо Вашій увазі. Наші уважні та грамотні консультанти допоможуть Вам з вибором необхідної техніки та дадуть відповіді на всі питання. Ви залишитеся задоволені співпрацею з нами!

Ласкаво просимо та приємних покупок!

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку