Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Виробництво обладнання та комплектуючих на замовлення

Процес виробництва харчових продуктів та напоїв складається з безлічі етапів. На кожному з них, починаючи від надходження сировини та закінчуючи виходом готової продукції, доводиться задіяти велику кількість специфічного обладнання. Купити його оптимальний варіант не завжди можливо, тому часто різні види нестандартних пристроїв, виробів і агрегатів виготовляють на замовлення.

Також доводиться вдаватися до послуг компаній, що займаються виробництвом нестандартного устаткування і комплектуючих, під час модернізації агрегатів в харчовій промисловості й виноробстві, при виході з ладу будь-яких деталей або вузлів. До вибору виробників устаткування і комплектуючих для цих галузей слід підходити з усією серйозністю. Адже в разі виготовлення нестандартного обладнання, яке не буде відповідати вимогам стандартів пристосувань мова йде не тільки про втрати підприємства, що займається виробництвом продуктів в промислових масштабах, а й про здоров’я людей, які їх споживають. На сьогодні не тільки в Одесі, а й у всій Україні лідером з виробництва обладнання і комплектуючих для виноробства і харчової промисловості є ПП Ракітов.

Наші можливості та пропозиції

Якщо брати первинне виноробство, наша компанія може виготовити для нього практично все необхідне обладнання під замовлення. Процес перероблювання сировини до отримання готового до вживання напою вимагає його переміщення в різні види обладнання. Здійснюється воно за допомогою транспортерів . Ми пропонуємо всі необхідні їх види:

  • стрічкові,
  • шнекові,
  • скребкові.

Залежно від потреб замовника ми можемо виготовити конвеєри довжиною 2-20 метрів. Вони можуть мати різну комплектацію. Ми також приймаємо замовлення на виготовлення агрегатів, що транспортують сировину або готовий продукт на підприємствах харчової галузі.

Обов’язковим видом оснащення для виноробства і харчової промисловості є металеві ємності, включаючи приймальні бункери. У нас можна купити стандартні пристосування або замовити виріб з нержавіючої сталі будь-якого обсягу і конфігурації.

Виготовлення ємностей на замовлення, як і других металоконструкцій, – одне з важливих напрямків діяльності ПП Ракітов. У нас налагоджено виробництво пневматичних пресів і мембран до них.

У компанії можна купити типовий поршневий насос або замовити виготовлення нестандартного обладнання. Їх «ахіллесовою п’ятою» завжди були й залишаються манжети. Ми виготовляємо якісні манжети, як і інші гумотехнічні вироби ГТВ , необхідні для ремонту багатьох вузлів агрегатів:

  • прокладки та муфти,
  • шланги та валки,
  • кільця і ​​двосторонні ущільнювачі,
  • різні пластини.

Для виготовлення ГТВ використовується харчова гума. Її технічні характеристики й склад повністю відповідають вимогам Держстандарту.
Наші конструктори, інженерно-технічні працівники, інші співробітники компанії досягли такого рівня, що готові провести не тільки повну модернізацію всього наявного у вашому розпорядженні устаткування, але і здійснити розробку концепції нового підприємства, побудувати виробничу лінію з нуля «під ключ».

Якщо ви починаючий підприємець – звертайтеся в «ПП Ракітов». Наші фахівці виїдуть на місце майбутнього промислового підприємства, зроблять всі необхідні виміри. Після цього проектувальники займуться розробкою плану лінії по виробництву продукції, інженери визначать розміри металоконструкцій та іншого оснащення відповідно до вимірами площі. Наші виробничі потужності дозволяють виготовити для майбутнього підприємства все обладнання під замовлення.

Форма зворотнього зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку