Ми працюємо
м. Одеса,
вул. Бугаївська, 25
Пн-Пт: 8:00-17:00
Сб-Нд: вихідний

Устаткування для виноробства

 

Для приготування вина в домашніх умовах не потрібна складна техніка. Але вино буде якісним, а на його виготовлення не потрібно багато сил і часу тільки за умови придбання спецобладнання для виноробства. Хороший напій можна отримати з допомогою мішалки, преса, фільтрувального обладнання, мезгонасоса та ін.

Які бувають основні види виноробного обладнання

Купити обладнання для виноробства нескладно, але треба заздалегідь вирішити, яка конкретно техніка знадобиться. Домашнім виноробам варто звернути увагу на:

  1. Подрібнювачі – бувають ручні та електричні. Але для виготовлення вина з винограду ці пристосування використовуються не завжди, але для виробництва плодових вин, сидру і перрі таке обладнання коштує замовити.
  2. Преси для віджимання соку – найбільш популярні ручні варіанти, гідропреси та преси-домкрати. Їх відмінність в принципі дії та ефективності, але при цьому всі вони виконують одну і ту ж функцію.
  3. Фільтри-преси – спеціальні пристосування, призначені для очищення та освітлення готової продукції або проміжних продуктів. Очищення здійснюється в результаті пропускання складу через фільтрувальний картон.

Список пристроїв, які присутні на ринку, постійно збільшується, тому в кожного є можливість замовити обладнання за доступною вартості та полегшити роботу винороба.

Яке обладнання необхідно для домашнього виноробства

Виробництво домашнього вина – це невеликі обсяги напою, які приготовані своїми руками з точним додержанням конкретної технології. Спиртний напій такого типу отримують в результаті бродіння виноградного соку з додаванням різних фруктів і додаткових речовин.

 

Одна з основних сильних сторін домашнього вина – його якість, аромат і багатий смак. Для одержання на насправді хорошого напою треба уважно дотримуватися рецептуру, а й стежити за якістю кожного компонента використовується пристосування.

В першу чергу виноробу потрібно вибрати гарне сировину. Наприклад, можна купити певні ягоди, але кожен, хто хоче отримати смачне і гарне вино рано чи пізно приходить до такого рішення, що краще вирощувати виноград самостійно. Це пов’язано з тим, що можна отримати необхідну кількість сировини від однієї або кількох культур заздалегідь обраного сорту, а також з наявністю на ягодах натуральних диких дріжджів, що сприяє кращому бродінню. Але для оптимізації хімічних процесів всередині сусла в майбутньому знадобляться цукор, особливі дрожі та інші добавки.

Вибравши субстрат, знадобиться придбати обладнання для виноробства, що зробити нескладно, особливо в Одесі, де клімат ідеально підходить для вирощування винограду. Ці пристосування знадобляться, оскільки проблематично без спеціального пристрою здійснити дроблення ягід – прилад впоратися з цією операцією оперативно та завдяки використанню електроприводу або сили рук винороба, якщо мова йде про механічне пристосування.

Віджимання сировини проводиться за допомогою ручних і електричних пресів. З практичної точки зору, з метою оптимізації функціонування давилки, вона повинна бути оснащена кошиком високої якості з перфорацією, міцною мембраною і довгим носиком, звідки буде зливатися сік.

 

Ємність для бродіння купити можна майже під будь який обсяг виробленого напою. Ця ємність повинна бути з вузьким горлечком і затемненими стінками. Матеріал виготовлення крім міцності, повинен мати нейтральну хімічну активність (скло, алюміній, нержавійка). Кришка місткості оснащена гідрозатворів, який виступає в ролі клапана, випусковим вуглекислоту з рідини, але при цьому не пропускає всередину повітря.

При виборі обладнання для виноробства, яке продається не тільки в оффлайн-магазинах, а й в інтернет-магазинах, враховувати треба не тільки перераховані вище характеристики, а й перевірити наявність сертифікатів на кожен механізм, оскільки від цього залежить якість напою.

Необхідне обладнання для виробництва вина в промислових масштабах

Сучасне обладнання для виноробні відрізняється від того, яке було використано 1,5-2 десятиліття тому. Виробники техніки для виноробства постійно випускають нові вироби, адаптовані до домашніх умов. Тому любитель в галузі виноробства може укомплектувати своє робоче місце так, щоб за показниками продуктивності та ефективності воно не поступалося підприємствам промислового типу.

Сильні сторони використання спецобладнання:

  • висока якість готового продукту – хороша обробка сировини, немає контакту з патогенними мікроорганізмами;
  • зниження рівня трудовитрат для багатьох технологічних процесів. Іншими словами, операції, які раніше доводилося робити довго вручну і докладати зусилля, сьогодні виконує спец. пристрій з мінімальним контролем з боку оператора;
  • підвищена продуктивність – обробити великі обсяги винограду чи інших плодів стає простіше, отже сировину не зіпсується.

Замовити в Україні обладнання для виноробства можна в компанії ПП “Ракитов”. Ціна тут повністю відповідає заявленому якості, тому переживати про те, скільки коштує обладнання не потрібно.

Отримати безкоштовну консультацію

Етапи співпраці
Заявка
Уточнення запитів та консультація
Виставлення пропозиції (ціна, терміни, комплектація та характеристики)
Виготовлення
Постачання
Встановлення та налаштування
Гарантійне та післягарантійне обслуговування

Форма зворотного зв’язку

Переваги ПП "Ракітов"
Конкурентна ціна
Вітчизняне виробництво
Власне виробництво
Консультація
Повернутися до початку