Переваги нержавіючих ємностей з кришками, що плавають

Створення вина — це мистецтво, в якому кожна дрібниця має значення. Так, певні сорти винограду дають різний обсяг ягід за період дозрівання, по-різному схильні до впливу кліматичних та інших зовнішніх умов. Тому вихід виноматеріалу і, в наслідок, вина може відрізнятися якісно і кількісно. У стандартних резервуарах для зберігання існує проблема окислення продукту при контакті з киснем. Ємності з нержавіючої сталі з кришкою, що плаває, дозволяють вирішити подібні завдання як домашніх виноробів, так і великого виробника.

Ємність, що має плаваючу кришку – основні елементи конструкції

Сталеві резервуари міцно посіли своє місце у різних сферах харчової промисловості. У виготовленні спиртних напоїв, зокрема вина, роль такого обладнання для зберігання та інших технологічних процесів важко переоцінити. Однак придбання баків різного літражу, у будь-якому разі, є недоцільним. Ємності, що мають пневматичні кришки, що плавають на поверхні вина, забезпечують збереження продукту від окисного впливу повітря протягом усього терміну його перебування в тарі.

Компанія “Ракитів” створює баки з якісної нержавіючої сталі AISI 304, способом стикового з’єднання. При цьому задіює зварювальну систему «TIG», коли зварювальний матеріал не спостерігається в інертному газовому середовищі. Це свідчить про відсутність чужорідних добавок, про міцність та надійність швів.

Цілком звичайну ємність робить унікальною саме кришка особливої конструкції. Вона включає наступні елементи:

  • камеру із сертифікованого харчового силікону;
  • дихальний клапан, мета якого визначати коливання тиску всередині цистерни під час вторинних процесів зброджування або розширення внутрішнього середовища, у зв’язку зі зростанням параметрів температури;
  • насос, оснащений манометром, що дозволяє спостерігати внутрішньокамерний тиск.

Така кришка дозволяє підлагоджуватися під обсяг завантаження. Пристрій опускають на потрібний рівень. За допомогою камери фіксується обсяг наповнення ємності. Для цього камеру накачують до потрібних показників тиску та перекривають клапан на насосі.

Таким чином, навіть у тарі на 500 літрів можна зберігати лише 10 або 20 літрів вина. При цьому вміст ємності не вступатиме у взаємодію з киснем.

У чому переваги резервуара, в якому плаває кришка?

Цистерни з плаваючою кришкою — це функціональне сучасне обладнання, яке гарантує високу продуктивність.

Якими перевагами може похвалитися ємність:

  1. Матеріал виготовлення, а саме — харчова нержавіюча сталь, поверхня якої дзеркально зачищена, стійкий до корозії та міцний.
  2. Застосування технологічної інновації у зварюванні «TIG».
  3. Зварені шви очищені та протруєні для кращої герметичності.
  4. Дзеркальна поверхня цистерни — це не тільки красиво, але й надійно, оскільки забезпечує захист від фізичних пошкоджень, несприятливих умов, перепаду температур.
  5. Запобігання окисленню рідини весь період перебування в резервуарі.
  6. Порівняно невелика маса дає можливість комфортної передислокації обладнання.
  7. Привабливі зовнішній вигляд.

Резервуари не складні у змісті та догляді. Їх легко мити та чистити при необхідності. Для більшої зручності використання тара оснащена хромованим краном з латуні.

Сфери використання ємностей, що мають кришку, що плаває

Окрім зберігання готового вина, резервуари, в яких плаває кришка, відмінно пристосовані для бродіння виноматеріалу. Функція зброджування передбачає зняття дихального клапана з кришки та прикручування замість нього особливого пристрою для ферментації, що має водяний затвор. Такий агрегат виготовляється спеціально для кришки-поплавця.

Завдяки зручності в експлуатації, відмінним характеристикам міцності, стійкості до корозії та функціональності, подібні резервуари знайшли своє застосування не тільки для зберігання та обробки вина та спиртовмісних напоїв. Соки, олія, квас, оцет та інші продукти харчового призначення добре зберігаються у них.

Крім харчової галузі, цистерни з плаваючими кришками відмінно зарекомендували себе як сховища різноманітних розчинів у медичній галузі і навіть на промислових виробництвах.

Виготовленням на замовлення ємностей будь-якого обсягу, габаритів та конфігурацій займається ПП “Ракітов”. Якісне та функціональне виноробне оснащення – гарантія створення смачного та ароматного продукту екстра-класу!